تولید نبات ناصری
خانه / آبنبات / میزان صادرات نبات و آبنبات نارگیلی ایران در سال ۹۸

میزان صادرات نبات و آبنبات نارگیلی ایران در سال ۹۸

انواع طعم های نبات و آبنبات متناسب با ذائقه های مختلف در بازار های مختلف خرید و فروش می شوند. حتی صادرات آبنبات نارگیلی ایران به بازار های خارجی مدت زمانی است که شروع شده است و در سال ۹۸ میزان آن به بیشترین حد خود رسیده است.

میزان صادرات نبات و آبنبات نارگیلی ایران در سال 98

مرجع خرید نبات و آبنبات ایران

مرجع خرید نبات و آبنبات ایراننبات و آبنبات از گذشته های دور در فرهنگ های مختلف به ویژه فرهنگ ایرانیان استفاده های فراوانی داشته است. نبات از جمله محصولات شیرینی است که خاک قند تولید می شود و کاربرد درمانی هم دارد. اخیرا تولید کنندگان خوش ذوق طعم های مختلفی از این محصول را تولید می کنند.
بهترین مرجع خرید نبات و آبنبات در ایران به ویژه برای خریداران عمده کارخانه نبات و آبنبات است، که خرید از چنین مرجعی  می تواند برای صادرکنندگان آبنبات چوبی و نبات های طعم دار مقرون به صرفه تر باشد. در خرید از کارخانه تولید کننده این محصول می توانید به دو روش خرید کنید:

 1. خرید عمده آبنبات به صورت کیلویی
 2. خرید آبنبات و نبات با بسته بندی های شیک

علاوه بر کارخانه تولید کننده این محصولات که تنها برای خریداران عمده قابل دسترسی است، نمایندگی های مجازی در سراسر کشور برای خرید وجود دارد. می توانید از طریق هر یک از این مراجع معتبر انواع آبنبات و نبات را با طعم های متفاوت و خوشمزه با قیمت مناسب خریداری کنید.

تولید و بسته بندی انواع آبنبات نارگیلی در تهران

تولید و بسته بندی انواع آبنبات نارگیلی در تهرانآبنبات محصولی به دست آمده از مخلوط غلیظ شکر، آب و برخی مواد افزودنی است که به عنوان تنقلات مورد استفاده قرار می گیرد. شکل های مختلفی از انواع این محصول در بازار های مختلف وجود دارد که عبارتند از:

 • آبنبات شکلاتی
 • آبنبات لیسی
 • آبنبات سرد
 • آبنبات ترش
 • آبنبات تافی
 • آدامس
 • پاستیل
 • آبنبات شور
 • آبنبات سخت
 • ماشمالو
 • شیرین بیان

طعم های مختلفی در تولید انواع آبنبات به آنها اضافه می شود. هر یک از این طعم ها برای سلیقه های مختلف جذاب و قابل توجه می باشد. یکی از طعم های پر طرفدار آبنبات، نوع نارگیلی آن است. در تولید آبنبات نارگیلی از پودر نارگیل به عنوان طعم دهنده اصلی استفاده می شود.

در تهران نمایندگی های زیادی برای پخش عمده آبنبات نارگیلی بسته بندی وجود دارد، که این محصول بسته بندی شده را در وزن های مختلف و نیز به صورت فله ای در اختیار خریداران عمده قرار می دهد.

تهیه آبنبات نارگیلی به قیمت مناسب و ارزان در بجنورد

تهیه آبنبات نارگیلی به قیمت مناسب و ارزان در بجنوردآبنبات نارگیلی یکی از انواع آبنبات های خوشمزه و خوش طعم است که در تمام بازار های کشور تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد است. این طعم ویژه و خاص در بجنورد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از طرفداران آبنبات از این طعم آن استقبال می کنند. در نتیجه فروش آبنبات نارگیلی در تمامی فروشگاه ها و مغازه های این شهر رونق خوبی دارد.

تهیه آبنبات صادراتی با طعم نارگیل و سایر طعم های ناب و خاص آن در بازار ها بجنورد که به منابع تولیدی این محصول نزدیکتر هستند، هم آسانتر و هم از نظر اقتصادی به صرفه تر است. به طور کلی دسترسی ساده به نمایندگی آبنبات صادراتی در این شهر کار آسان تری است.

از آنجایی که کارخانه های تولید کننده انواع آبنبات و نبات در استان خراسان هستند، شما می توانید برای تهیه عمده انواع با کیفیت این محصولات با کیفیت استاندارد به نمایندگی های پخش مجاز در این شهر ها مراجعه کنید. قیمت خرید عمده شما در این مراکز اصلی مناسب تر و ارزان تر از دیگر بازار ها خواهد بود.

فروش عمده آبنبات چوبی نارگیلی درب کارخانه

فروش عمده آبنبات چوبی نارگیلی درب کارخانهآبنبات چوبی همانطور که از نامش پیداست، نوعی آبنبات دسته دار است که در مدل های رنگارنگ و با شکل های عروسکی در بازار ویژه کودکان و نوجوانان تولید و عرضه می شود. نام آبنبات چوبی ویژه تنقلات شیرین نبوده و برخی از شرکت های تولیدی از این اسم برای برند سازی محصولات خود استفاده می کنند.
علاوه بر این آبنبات چوبی نام یک برنامه اندرویدی نیز هست که با ویژگی های منحصر بفردی برای سیستم های اندرویدی طراحی شده است. با استفاده از ویژگی آبنبات چوبی سیستم های اندرویدی کارآمدتر می شوند. این موضوع بحث اصلی صحبت ما نیست.
در این مبحث تلاش ما این است که یک راهکار ساده را برای ایجاد ارتباط بین خریدار عمده انواع آبنبات چوبی با طعم های خاص نارگیلی و کارخانه تولید کننده این محصولات ارائه دهیم. همانطور که می دانید مراکز مختلفی در زمینه فروش عمده انواع آبنبات چوبی در سراسر کشور وجود دارند.
هر یک از این مراکز مدعی هستند که به قیمت درب کارخانه محصولات خود را عرضه می کنند. اما صدق گفتار هر یک باید از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار بگیرد:

 • مقایسه قیمت ها
 • مقایسه کیفیت ها
 • بررسی استاندارد ها محصولات
 • بررسی میزان دسترس پذیری
 • مقایسه خدمات فروش ارائه شده از سمت این مراکز

به طور قطع مراکز فروش عمده ای که انواع آبنبات و نبات را با کیفیت استاندارد و بسته بندی های مناسب با ساده ترین شرایط در اختیار خریداران عمده بگذارند، اولین گزینه انتخابی خواهند بود. برای دسترسی آسان به چنین مراکزی با مشاور فروش مجموعه تماس بگیرید.

بزرگترین کارخانه آبنبات مشهد

بزرگترین کارخانه آبنبات مشهدهمانطور که می دانید نبات و آبنبات از سوغاتی های شهر مشهد هستند، که اغلب مسافران این شهر نیز آن را می شناسند. یکی از مهمترین مسائلی که باعث شده است تا اغلب افرادی که به این شهر مسافرت می کنند آبنبات و نبات را با عنوان سوغاتی خرید کنند این است که در این شهر و اطراف آن تعداد زیادی کارخانه نبات و آبنبات وجود دارد و بازار نبات و آبنبات این شهر اصلی ترین بازار این محصول در سراسر کشور می باشند.
تولید آبنبات نارگیلی یکی از خلاقیت های بزرگترین کارخانه های آبنبات است که، خوشبختانه مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. به طوری که بسیاری از تاجران خارجی نیز به عنوان خریدار آبنبات ایران، از این طعم شگفت انگیز و به یاد ماندنی برای تجارت شیرین خود استفاده می کنند.
در حال حاضر کارخانه های بزرگ آبنبات مشهد بهترین برند آبنبات صادراتی ایران را برای صادرکنندگان آبنبات چوبی با قیمت مناسب تولید و در بسته بندی های شیک صادراتی به روش ها یمختلف عرضه می کنند.

صادرات آبنبات ایرانی به کشور عراق

صادرات آبنبات ایرانی به کشور عراقمحصولات ایرانی این روز ها در بازار های کشور های حاشیه خلیج فارس به دلایل مختلف حضور پر رنگی دارند. یکی از بازار های مشتاق برای محصولات ایرانی بازار های کشور عراق هستند که جایگاه ویژه ای را به آبنبات و نبات های ایرانی اختصاص داده اند.
از آنجایی که عراق به لحاظ فرهنگی و مذهبی شباهت زیادی به ایران دارد و عمده توریست های مراجعه به این کشور ایرانی هستند، محصولات ایرانی به ویژه نبات و آبنبات در بازار های این کشور به راحتی خرید و فروش می شوند.
صادرات آبنبات ایرانی به عراق معمولا برای تاجران عراقی می تواند سود دهی بالایی داشته باشد. از مهمترین دلایل این امر را می توان اینگونه بیان کرد:

 • فروش آسان این محصول به دلیل وجود فرهنگ های مشابه و کیفیت بالای آبنبات ایرانی
 • حمل و نقل آسان و کم هزینه حجم عمده آبنبات به بازار های عراق
 • زمان کوتاه در خرید و ارسال سفارشات به بازار عراق

لیست قیمت آبنبات چوبی در بازار روز

لیست قیمت آبنبات چوبی در بازار روزدسترسی به لیست قیمت آبنبات و نبات های چوبی در بازار امروز به یکی از معضلات تارجران این محصولات تبدیل شده است. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد که از نام بردن آنها صرف نظر می کنیم. مهمتر از بحث درباره علت چرایی این امر بازار امروز نیازمند راهکارهای اساسی برای سهولت در تجارت محصولات تولید داخل می باشد.
همانطور که می دانید انواع آبنبات را می توان به شکل هایمختلف خرید و فروش کرد:

 • به صورت کیلویی یا فله
 • به صورت بسته بندی شده

بدون شک قیمت آبنبات کیلوی از آبنبات بسته بندی شده ارزان است، اما برای خرید آبنبات چوبی نارگیلی و یا هر طعم دیگری که بسته بندی های شیکی داشته باشند و قیمت ارزان هم داشته باشند راهکارهای زیادی به ویژه برای خریداران عمده وجود دارد. یکی از بهترین راهکار ها نیز خرید اینترنتی انواع آبنبات است، که هم آسان است و هم بی دردسر، همین که مقرون به صرفه تر نیز خواهد بود.

بزرگترین صادر کننده آبنبات و نبات ایران در سال گذشته

بزرگترین صادر کننده آبنبات و نبات ایران در سال گذشتهصادرات آبنبات از بازار ایران به سایر بازار های جهانی سال های زیادی است که به طور جدی مورد توجه صادر کنندگان بزرگ و کوچک محصولات شیرین قرار گرفته است. این محصول که در گروه مواد غذایی دسته بندی می شود، با وجود کیفیت بالایی که دارد می تواند ارز آوری خوبی برای اقتصاد کشور و صادر کنندگان این محصولات داشته باشد.
موقعیت بازار های ایران به جهت صادرات یک فرصت ناب و استثنائی برای صادر کنندگان تمامی انواع محصولات تولید داخل است. تولید کنندگان و صاحبان شرکت های بازرگانی و هر شخصیت حقیقی و حقوقی می توان از این فرصت ها برای گسترش بازار های صادراتی ایران استفاده کند و با یک برنامه راهبردی درست از بزرگترین صادرکنندگان انواع آبنبات و نبات و یا هر محصول دیگری باشد.
برای مشاوره های صادراتی و یا تامین محصولات با کیفیت به جهت یک صادرات موفق می توانید از مسیر های ارتباطی با افراد موفق در این عرصه مشورت کنید و به صورت رایگان از راهکار های موفقیت در بازار های صادراتی بهره مند شوید.

پرفروش ترین آبنبات چوبی در بازار یزد

پرفروش ترین آبنبات چوبی در بازار یزددر بازار و یا فروشگاه آببنات و نبات در شهر های مختلف همواره محصولات مختلفی از طرف تولید کنندگان آبنبات با طعم های مختلف عرضه می شود. بسته به ذائقه مردم یک شهر نوع آبنباتی که در آن شهر از فروش بالاتری برخوردار می شود، متفاوت از دیگر شهر ها می باشد.
نبات و آبنبات در فروشگاه های مواد غذایی در هر جای ایران یک محصول ثابت هستند. همواره بر اساس خلاقیت های تولید کنندگان و نیز متقاضیان این محصولات طعم های مختلفی از آن تولید و در مراکز مختلف برای عمده فروشی یا مصرف عرضه می شود.
یکی زا پرفروش ترین انواع آبنبات ها در بازار شهری مانند یزد لقمه نبات یزد است. که از انواع نبات های سنتی این شهر به شمار می رود. به طور کلی مجموعه آبنبات و نبات ها یپر فروش در بازار یزد از این قرار هستند:

 • آبنبات های چوبی طعم دار
 • آبنبات های سنتی
 • نبات زعفرانی
 • لقمه نبات
 • نبات های با طعم های گیاهان دارویی

بهترین برند آبنبات نارگیلی صادراتی

بهترین برند آبنبات نارگیلی صادراتیدر زمینه تولید و توزیع انواع آبنبات نارگیلی مراکز مختلفی فعال هستند. هر یک از این نهاد های تولیدی و پخش به روش های مختلف تلاش می کنند تا در بازار های مختلف جایگاه ویژه و ثابتی را برای فروش محصولات خود در نظر بگیرند. عمده تلاش های تولید کنندگان را می توان در این امور خلاصه کرد:

 • ثبت نام برند
 • افزایش سطح کیفیت
 • بسته بندی های شیک برای محصولات
 • دریافت استاندارد های جهانی
 • تجهیز خطوط تولید
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 • افزای میزان تنوع در طعم و مزه و شکل ظاهری محصولات

هر یک از تولید کنندگان به گونه ای تلاش می کنند در این بازار های رقابتی به یکی از بهترین برند های برتر در تولید و توزیع انواع آبنبات با طعم های نارگیلی، زعفرانی، گل محمدی و سایر طعم ها تبدیل شوند. البته با در نظر گرفت تمامی این تدابیر باز هم عنوان برند برتر بدون شک نصیب محصولاتی خواهد بود که بیشتر معرفی می شوند و بیشتر و راحت تر در دسترس عموم قرار می گیرند.

قیمت آبنبات نارگیلی ایران در بازار های جهانی

قیمت آبنبات نارگیلی ایران در بازار های جهانیتوزیع و فروش آبنبات نارگیلی ایران با توجه به تلاش های تولید کنندگان این محصولات در زمینه افزایش سطح کیفیت و بازاریابی در بازار های جهانی در حال گسترش است. با توجه به طعم خاص و قیمت مناسب این محصول طبیعی است که می توان انتظار گسترش هر چه بیشتر بازار این محصول را داشت.
قیمت تعیین شده در بازار های جهانی برای انواع آبنبات شباهت چندانی با قیمت های داخلی این محصولات ندارد. اما راهکار هایی وجود دارد تا بفهمید این محصول در دیگر بازار های خارجی با چه قیمتی عرضه می شوند:

 • از طریق آشنایانی که در مرز های خارج از ایران دارید.
 • در صورت توان مراجعه به بازار های خارجی این محصولات
 • استعلام قیمت از سایت های جهانی که این محصولات را عرضه می کنند.
 • سرچ ساده بریا قیمت این محصول به زبان کشور های مختلف

اطلاع از قیمت های جهانی هر نوع محصولی تنها می تواند برای تاجران و تولید کنندگان این محصولات مفید باشد، که این افراد نیز اغلب با توجه به نوع شغلی که انتخاب کرده اند از این قیمت ها آگاهی دقیق تری دارند.

تجارت آبنبات و نبات ایران

تجارت آبنبات و نبات ایرانشرکت های زیادی در زمینه بازرگانی آبنبات و نبات در بازار های مختلف ایران فعالیت مستمر دارند و انواع آبنبات و نبات ایرانی را به بازار های جهانی ارسال می کنند. به نوعی شغل اصلی این شرکت ها تجارت آبنبات و نبات است، که منبع اصلی تولید آن در بازار های داخلی می باشد.

همانطور که می دانید تمامی محصولاتی که در داخل مرز های کشور تولید می شوند، از پتانسیل خوبی برای ورود به بازار های صادراتی برخوردار می باشند. در نتیجه می توان برای یک شروع قدرتمند در بازار های صادراتی به جهت تجارت از این محصولات نهایت استفاده را نمود.
چنانچه علاقه مند به حضور در عرصه تجارت این محصولات خوش طعم هستید، یا قصد تامین عمده این محصولات را برای صادرات و تجارت دارید می توانید با مشاورین فروش این مجموعه همکاری سود بخشی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

آبنبات از جمله شیرینی جات و از خانواده نبات است که با شکر و دیگر مواد طعم دهنده مانند پسته تولید می شود و دارای مدل های مختلفی بوده و در بسته بندی های شکبل وارد

دیدگاهتان را بنویسید