تولید نبات ناصری
خانه / نبات / پرده نبات / فروش عمده پرده نبات صادراتی در بازار تهران

فروش عمده پرده نبات صادراتی در بازار تهران

نبات یکی از مواد غذایی پر مصرف است و در خانوادها معمول است که افراد سرد مزاج برای برطرف کردن سردی در بدن خود از این ماده ارزشمند به همراه چای میل می کند و در فرهنگ ایرانیان ماده ای گرم و سودمند می باشد و مصرف آن در همه خانوادها جای خود را باز نموده است. نبات در انواع مدل های مختلف وارد بازار می شود که هر نمونه ای از آن رفع کننده نیاز هر سلیقه و ذائقه ای می باشد. مانند پرده نبات، همچنین فروش پرده نبات صادراتی عمده و درجه یک در مراکز عمده فروش معتبر در سطح کشور انجام می شود.

فروش عمده پرده نبات صادراتی در بازار تهران

مراکز بزرگ خرید و فروش نبات و آبنبات صادراتی در قلب تهران

مراکز بزرگ خرید و فروش نبات و آبنبات صادراتی در قلب تهران

مراکز بزرگ خرید و فروش آبنبات و نبات های صادراتی در قلب تهران طیف گسترده ای از نمونه های نبات درجه یک را عرضه می کند و خریدار در این مراکز حق انتخاب بالایی داشته و به دلیل کیفیت مطلوب آن ها توجه بازار را به خود جلب نموده اند.

در بازار نبات ایران به دلیل عرضه بالا رقابت بین فروشندگان بالا بوده و هر فروشنده ای جهت پیشی گرفتن از رقبا این نبات را با بهترین نرخ ارائه می کند. نبات صادراتی دارای نگین های درشت و شفاف بوده و دارای طعم شیرین و به رنگ سفید و یا زعفرانی است و شفافیت بلوی نبات عمده ترین مشخصه باکیفیت بودن آن است.

نبات دارای انواع مختلفی است مانند:

 • پرده نبات بر روی پاتیل ایجاد شده و ترد و نازک می باشد.
 • شاخه نبات بلورهای نباتی آن دور نخی از جنس پنبه ایجاد شده است.
 • نبات دندانه نگین های نبات است که در حین بسته بندی خرد شده و آماده برای مصرف بوده و مقرون به صرفه است.
 • نبات چوبی بلوهای نبات بر دور چوب قرار گرفته و چوب آب سالم و بهداشتی می باشد.
 • پودر نبات خرده های نبات است که قابلیت حل شده گی بالایی دارد
 • نبات مخلوط به صورت تکه هایی است که به علت غلظت بالا شیره بر کف پاتیل به صورت تخته ایجاد شده و شکل نامنظمی دارد.

خرید مستقیم پرده نبات از کارخانه با قیمتی ارزان

خرید مستقیم پرده نبات از کارخانه با قیمتی ارزان و بسیار باصرفه بوده و توجه بسیار از خریداران را به خود جلب نموده است و بسیار از کسانی که در کار خرید و فروش نبات هستند سعی می کنند نبات را بدون واسطه از تولیدی تهیه کنند تا از هزینه های اولیه خود کاسته و به سود خوبی دست پیدا کنند.

خرید پرده نبات از کارخانه به دو صورت آماده و سفارشی انجام می شود که خرید سفارشی دارای مزایای زیادی است از جمله مزایای آن این است که مشتری می تواند نبات را تازه تر تهیه کند و تاریخ تولید آن به تاریخ انقضا نزدیک تر بوده و خریدار با خرید از تولیدی از برند و تولید کننده آن اطمینان داشته و از اصل بودن آن نیز مطمئن خواهد بود.

در خرید سفارشی باید مشتری نوع، مدل و تعداد نبات را سفارش داده و تولیدی نیز بر اساس آن نوع نبات را تولید نموده و به آدرس مد نظر او آن را ارسال می کند. برای سفارش دادن مشتری گزینه های زیادی پیش رو دارد و می تواند علاوه بر تولید کننده به دفاتر فروش تولیدی یا به نمایندگی های آن در سراسر کشور مراجعه کند و سایت های فروش آنها نیز در دسترس بوده و آماده ارائه خدمات هستند.

پرفروش ترین نبات صادراتی ایران

پرفروش ترین نبات صادراتی ایرانپرفروش ترین نبات صادراتی ایران برندی است که توانسته با رعایت نکات و اصول مهم حین تولید کیفیت محصول خود را بالا ببرد و رضایتمندی مشتری را بدست آورد و در این صورت توانسته در بازار اعتبار نیز کسب نماید و حتی در بازارهای بین المللی نیز مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

پرفروش ترین برند نبات صادراتی توانسته جایگاه خود را در بازار حفظ نموده و در بازار حرفی برای گفتن داشته باشد و تولید کننده آن مازاد بر تولید را به کشورهای خارجی نیز صادرات می کند که در نتیجه رونق اقتصادی را به همراه داشته و ارزآوری خوبی را برای کشور داشته و باعث پیشرفت و شکوفایی کشور است.

نبات دارای خواص زیادی است مانند:

 • در مان کننده اسهال، ضد نخ و ملین
 • درمان سرفه و خشونت صدا و سینه
 • کاهش خستگی و خواب آلودگی
 • تقویت کننده حافظه، کاهش دهنده درد معده و انقباض ماهیچه ها، درمان درد کمر، درد پشت، درد شکم و پا
 • مقوی و نشاط آور و درمان دل درد های قاعدگی
 • جلوگیری کننده از جاری شدن آب دهان و رفع کننده بلغم
 • رفع کننده ترشی دهان و رفع مزاج های سرد

خریداران خارجی نبات صادراتی در سال گذشته

خریداران خارجی نبات صادراتی در سال گذشته کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس و برخی از کشورهای اروپایی هستند که از این محصول وارد کشور خود می کنند. هر تاجر و هر تولیدکننده ای به کشوری خاص این محصول را صادر می کند و مشتریان هر کدام متفاوت است.

کشور خارجی برای خرید پودر نبات به کیفیت و بسته بندی آن توجه می دهند چون بعد از کیفیت بسته بندی مهم ترین عامل است که در جذب مشتری تاثیر گذار بوده است. صادرات طبق مجوزات گمرکی و قوانی صادراتی انجام می شود که این قوانین در هر کشوری متفاوت خواهد بود.

همیشه صادرات به کشورهای همسایه بدون واسطه و از راه زمینی و دریایی انجام می شود و صادرات به کشورهای دیگر از طریق کشور همسایه صورت خواهد گرفت. نبات ایرانی باکیفیت گوشه چشمی به صادرات و بازارهای جهانی دوخته و به دلیل سودی که در این عرصه وجود دارد نظر تجار و بازرگانان را جلب نموده است.

نبات ایرانی در کشورهایی که آن را وارد نموده اند دارای نرخ بیشتری است چون هزینه های حمل و نقل، هزینه های گمرکی و صادراتی بر آن متحمل شده است و نرخ ارز و دلار و قدرت پولی آن کشور نیز بر نرخ آن تاثیر گذار است.

لیست قیمت انواع نبات های صادراتی

لیست قیمت انواع نبات های صادراتیلیست قیمت انواع نبات های صادراتی در سایت های معتبر قرار داده شده و این لیست بنا به شرایط مختلفی فرق دارد و نبات های صادراتی به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد و به دلیل هزینه های زیادی که برای بسته بندی های آن شده تا بتواند به یک برند صادراتی شاخص تبدیل شود گرانتر است.

نبات در دو نوع فله ای و بسته بندی شده وارد بازار می شود که قیمت کیلویی آن بیشتر بوده چون هزینه بسته بندی شامل آن شده است. قیمت عمده پرده نبات از قیمت خرده کمتر بوده و قیمت این نبات ها در روند معاملات آن تاثیر بسزایی دارد چون هر چه قیمت نبات ارزانتر باشد قدرت خرید مشتری افزایش یافته و بر تعداد مراجعه کنندگان افزوده شده و فروش بالا می رود در نتیجه برند مورد نظر سرشناس خواهد شد.

هزینه تولید نیز بر این قیمت تاثیر گذار است و تولید کننده ای که ماده اولیه مانند شکر و زعفران را با کمترین نرخ و عمده و بدون واسطه تهیه کند قیمت نبات تولید شده در این شرکت نیز ارزانتر خواهد بود و تعیین کننده نرخ خود تولیدکننده است که بر اساس میزان تولید، میزان عرضه و تقاضا، هزینه تولید و … نرخ آن را مشخص خواهد نمود.

قیمت یک کیلو پرده نبات در بازار چقدره؟

قیمت یک کیلو پرده نبات در بازار بسته به نوع و مدل و کیفیت آن فرق دارد و مثلا نبات سفید از نبات زعفرانی ارزانتر است چون هزینه تولیدی آنها کمتر می باشد و نبات شاخه ای از دیگر مدل های نبات گرانتر بوده و نحوه تولید آنها سخت تر می باشد.

نبات های گیاهی نیز بسته به نوع گیاه به کار رفته در آنها مختلف است مثلا نباتی که از هل و زنجبیل تولید می شود از نبات نعنایی گرانتر خواهد بود. در نتیجه هر چه مواد اولیه به کار رفته در آنها گرانتر باشد نبات تولید شده نیز قیمت های بالایی خواهد داشت.

قیمت شکر سفید نیز در نبات تاثیر بسزایی دارد و مواقعی که شکر قیمت بالایی داشته باشد قیمت نبات هم بالا خواهد رفت. لذا قیمت نبات بسته به نوسانات بازار و نرخ ارز در حال تغییر بوده و ثابت نخواهد بود و سایت های فروش لیست قیمت های آن را درج نموده اند.

در بازار دو نوع نبات صنعتی و سنتی تولید می شود و نبات های سنتی به دلیل اینکه هزینه های تولید آنها بیشتر است و ارگانیک می باشند گرانتر خواهند بود. در هر جای کشور و بازار نیز قیمت عمده این محصول ارزانتر بوده و خرید از مراکز عرضه کننده بدون واسطه مانند تولیدی ها ارزانتر است.

بهترین مارک پرده نبات زعفرانی سنتی در سال ۹۸

بهترین مارک پرده نبات زعفرانی سنتی در سال 98بهترین مارک پرده نبات زعفرانی سنتی در سال ۹۸ برندی است که در درجه اول اصول بهداشتی در مورد آن رعایت شده و طی فرآیند تولید از مواد اولیه باکیفیت و طبیعی و سالم تهیه شده است و از مشخصه و نشانه های یک نبات خوب برخوردار باشد.

نبات در دو نوع سفید و زعفرانی و در نمونه های مختلف تولید می شود که بهترین برند پرده نبات سفید یزدی و همچنین زعفرانی هر چه بلوری تر باشد باکیفیت تر است. برندهای معتبر نبات دارای نشان استاندارد و تاییدیه بهداشتی بوده و جهت دسترسی راحتی مشتری در دیگر استان ها دارای نمایندگی می باشد.

بسته بندی نبات باید به گونه ای باشد که نبات های داخل آن را در برابر سایش، آسیب، رطوبت، گرد و خاک و آلودگی محافظت نموده و در زمان حمل و نقل و نگهداری نیز آسیبی به آن وارد نشود. بسته نبات باید خشک و تمیز بوده و از جنس مقوا و پوشش های پلیمری باشد و این محصول در اوزان مختلف وارد بازار می شود که در بسته ی آن مشخصات کامل نبات ذکر شده است.

بهترین مارک نبات برندهای منتخب و محبوب مردم است که خریداران زیادی دارد و این نشان دهنده مرغوبیت کالا است و مشتری زمانی که از این برند خریداری کند با رضایتی که از آن دارد مشتری دائمی آن خواهد شد.

کارخانه بزرگ نبات در یزد

کارخانه نبات در یزد با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارد انواع مدل های متنوع نبات را بسیار با کیفیت و درجه یک و کاملا بهداشتی و سالم تولید می کند. برای خرید انواع پرده نبات زعفرانی می توان در این تولیدی تعداد و مدل دلخواه را سفارش نمود. خرید پرده نبات یزد از کارخانه به صورت مستقیم انجام می شود و بسیار ارزان و باصرفه می باشد. 

در فرایند تولید نبات در کارخانه نبات یزد ابتدا نبات با شکر به صورت شربت مخلوط شده و حرارت داده می شود و برای اینکه ناخالصی های آن گرفته شود به تناسب وزن آن تخم مرغ را در آن می اندازیم تا ناخالصی ها به تخم مرغ چسبیده و گرفته شود و بعد تخم مرع دور انداخته می شود.

دمای نبات برای تهیه هر مدلی از آن مختلف می باشد. شربت را حرارت می دهند تا غلیظ شود و بعد از آن شربت را در ظرفی نیم کره که دارای نخ مخصوصی است ریخته می شود و سه یا چهار روز صبر می کنند تا نبات سفت شود بعد از آن ظرف حاوی شربت را کج نموده و شربت اضافی آن را خالی می نمایند.

بعد از آن سه روز صبر می کنند تا نبات داخل ظرف خشک شود. بعد از آن نبات آماده شده و نبات چسبیده شده به نخ درشت و خالص بوده و شاخ نبات بوده و قسمت های چسبیده شده به بدنه اصولا نبات تخته ای است.

تولید نبات های طعم دار در کشور

تولید نبات های طعم دار در کشورتولید نبات های طعم دار در کشور در اکثر تولیدی های نبات انجام می شود که با مواد طبیعی و گیاهی به نبات طعم می دهند و این گیاهان هم دارای رنگ هستند و هم طعم و بو داشته و هم از خواص ویژه ای برخوردار می باشد. این تولیدی ها با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی این صنعت انواع مدل های نبات را تولید می کنند.

خواص نبات گیاهی نیز بسته به گیاه به کار رفته در آنها مختلف است و دارای نمونه های مختلفی مانند نبات نعنایی، زنجبیلی، زعفرانی، آویشن، هل، گل محمدی و … است. نبات های رنگی از رنگ های مجاز در آنها بکار می رود که بسیار متنوع نیز می باشند.

تولید نبات قهوه ای نیز در این تولیدی ها صورت می گیرد که از عصاره نیشکر تهیه می شود و دارای خواص بیشماری می باشد. نبات قهوه ای دارای کالری و ساکارز کمتری بوده و از چغندر گرفته شده و به دلیل مواد معدنی بیشماری که دارد برای رشد استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان و دیابت مناسب است و دارای عصاره خالص نیشکر بوده و سرشار از پتاسیم، سدیم، منیزیم، کروم بوده می باشد.

همچنین نبات قهوه ای به دلیل ارگانیک بودن و ارزش غذایی بالایی که دارد برای سلامتی پوست مفید و نشاط آور، ملین، ضدنفخ و درمان کننده دل درد است. شیرینی این مدل نبات چون از نیشکر گرفته شده از نوع معمولی بیشتر بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین پرده نبات صادراتی ایران در سال جدید

نبات از جمله محصولات شیرین در بازار های ایرانی است که از گذشته های دور مورد توجه قرار گرفته و تا به حال نیز از آن استقبال می شود. این محصولات را می توان در گونه

دیدگاهتان را بنویسید