تولید نبات ناصری
خانه / آبنبات / خرید انواع آبنبات صادراتی ایران به قیمت استثنایی

خرید انواع آبنبات صادراتی ایران به قیمت استثنایی

آبنبات از جمله شیرینی جات خشک و سفت است که از خانواده آبنبات است و دارای رنگ و طعم مختلف می باشد. این محصول در کل دنیا دارای اهمیت بوده و تولید و مورد خرید و فروش قرار می گیرد و در ایران نیز تنوع زیادی در آبنبات وجود داشته و مشتری در بازار دارای حق انتخاب بالایی بوده و می تواند جهت خرید انواع آبنبات صادراتی ایرانی به قیمت مناسب به مراکز معتبری که در این عرصه فعالیت دارند مراجعه کند و قیمت آبنبات نیز در بازار بسته به کیفیت مواد به کار رفته در آنها مختلف می باشد.

خرید انواع آبنبات صادراتی ایران به قیمت استثنایی

قیمت روز بهترین برند های آبنبات

قیمت روز بهترین برند های آبنبات قیمت روز بهترین برندهای آبنبات به عوامل مختلفی فرق دارد و یک تولید کننده طیف گسترده ای از آبنبات را تولید می کند که همه دارای قیمت های یکسانی نیستند و بسته به مواد اولیه به کار رفته در آنها دارای قیمت های مختلفی می باشند و هر نمونه ای از آبنبات نیز دارای طعم و رنگ و کیفیت ها و مشخصه مختلفی است و به همین دلیل هر کدام از آبنبات ها نرخ مختص به خود را دارند.

 قیمت آبنبات بسته به نوع تولید نیز فرق دارد برخی تولیدی ها دارای دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و کم مصرفی هستند و به همین دلیل هزینه های تولید آنها کاهش می یابد و به این دلیل که شبانه روز دستگاه ها در حال کار بوده عرضه نیز بالا می رود و هزینه ها کاهش می یابد در نتیجه قیمت آبنبات نیز ارزان خواهد بود.

بسته بندی آبنبات نیز در نرخ آن تاثیرگذار است و برندهایی که بسته بندی آنها شیک و پر هزینه بوده گرانتر می باشند و به همین علت است که نمونه های فله ای آن دارای کمترین نرخ می باشند. مانند آبنبات های صادراتی که علاوه بر کیفیت بالایی که دارند در بسته بندی های بسیار شیک و جذاب ارائه می شوند و همین باعث گران شدن آنها شده است‌.

بهترین برند آبنبات در فرایند تولید آن از مواد اولیه سالم و طبیعی استفاده شده و دارای کیفیت بالایی می باشد و استانداردهای روز و اصول بهداشتی نیز در آن رعایت شده و دارای تنوع نمونه و مدل بوده و پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد.

آبنبات در بازار در اشکال مختلف هندسی ارائه می شود که از دو نوع چوبی و ساده ارائه می شود و در تولید آن از شکر و آب استفاده شده که رنگ های مجازی و طعم دهندهای مختلفی مانند کاکائو در هر مدلی از آن دیده می شود.

خرید انواع آبنبات به صورت بسته بندی شده

مشتری جهت خرید آبنبات به صورت بسته بندی شده گزینه های زیادی پیش رو دارد که بسته به بودجه و سلیقه ی خود می تواند به هر یک از آنها مراجعه کند. کسی که جویای نمونه های ارزان و با کیفیت است بهتر است به مراکز عرضه کننده مستقیم مانند تولیدی ها یا نمایندگی ها مراجعه کند در این صورت فقط می تواند یک برند را تهیه کند چون این مراکز فقط یک برند را بدون واسطه عرضه می کنند.

مشتریانی که قصد خرید آبنبات در برندهای متنوع هستند باید به واسطه ها مراجعه کنند که این محصول را غیر مستقیم عرضه می کنند. هر یک از فروشندگان آبنبات دارای سایت فروش نیز می باشند و علاوه بر فروش حضوری به صورت غیر حضوری و آنلاین و در سایت های فروش خود آبنبات را به فروش می رسانند.

بهترین راه خرید آبنبات درجه یک مراجعه به مراکز معتبر و خرید از برندهای مطمئن است و چون همه مشتریان از برند معتبر اطلاعات کاملی در اختیار ندارند می توانند از مراکز اصلی در مورد آن اطلاع کسب نموده و با اطمینان خرید کنند. آبنبات در بسته بندی های متنوع ارائه می شود که این بسته ها دارای جنس های استاندارد و بهداشتی بوده و از رسیدن هوا و رطوبت به آن جلوگیری خواهند نمود.

آبنبات دارای دو نوع است یک بلورین است که سخت نیست و از نوع مواد معدنی بوده و بافت آن از ساختار قند است و از طریق فرایند بلور است و به همین دلیل راحت تکه می شود. آبنبات آمورف دارای ساختار کریستالی آشفته بوده و غلظت قند آن بالاتر و سخت و شکننده است.

صادرات آبنبات شکر پنیر درجه یک به کشور چین

صادرات آبنبات شکر پنیر درجه یک به کشور چینصادرات آبنبات شکر پنبه درجه یک به کشور چین توسط تجار و تولید کنندگان انجام می شود و این مهم دارای اهمیت ویژه ای بوده و ارز آوری خوبی را به همراه داشته است. تجارت آبنبات ایرانی دارای سو خوبی بوده و نظر بازرگانان را به خود جلب نموده است. همچنین آبنبات شکر پنیر از نمونه های سنتی است و بیشتر به عنوان سوغات استفاده شده و به دلیل طعم و طبیعی بودن آن خریداران زیادی دارد.

شکر پنیر از شکر تصفیه شده و بدون ناخالصی تولید می شود و به علت ساختار مولکولی بازسازی شده ای که دارد تجزیه اش در بدن راحت است و به دلیل افزودنی های طبیعی به کار رفته در آن دارای خواص بالایی بوده و بهترین جایگزین قند می باشد و می توان آن را همراه با چای استفاده نمود.

در تولید شکر پنیر از مواد شیمیایی استفاده نمی شود و بلکه در آن از مواد مفیدی مانند پسته، هل، کنجد، نارگیل، پودر لیمو و ..‌ بکار می رود و به همین دلیل این آبنبات سرشار از خواص می باشد. فرایند تولید آبنبات شکر پنیر بدین صورت است که ابتدا شکر در آب حل شده و به صورت اشباع در می آید.

بعد از آن محلول اشباع شده بر روی میز سنگی مخصوص پهن شده و بوسیله دو نفر به صورت مدام ورز داده می شود تا زمانی که سفید پنبه ای شود. این ماده به دست آمده در اشکال مختلف مربع، دایره برش داده شده و این برش ها در آرد غلتانده خواهد شد و بعد از آن این آبنبات آماده می باشد.

توزیع کنندگان بزرگ آبنبات به سراسر کشور

توزیع کننده بزرگ آبنبات به سراسر کشور شرکت هایی هستند که فعالیت های گسترده ای در این عرصه داشته و نیاز بخش های بزرگی از کشور را تامین نموده و دسترسی افراد را در هر منطقه ای از کشور به هر برند و نمونه ای آسان می کند و با عملکرد درست در این عرصه به بهترین نحو ممکن به عرضه گسترده آبنبات می پردازد.

شرکت توزیع آبنبات در کار نگهداری تیراژ بالا و حمل و نقل آن بوده و به فروش مستقیم و غیر مستقیم این محصول می پردازد و در عرضه مستقیم مشتریان را شناسایی نموده و محصولات تولید کننده را برای او به فروش رسانیده و در بخشی از سود با او سهیم می شود.

در عرضه غیر مستقیم نیز خود آبنبات را عمده و ارزان از تولیدی خریداری نموده و آن را با قیمت روز در سراسر کشور آن را به فروش می رساند. آبنبات از جمله عمده تنقلات پر مصرف است که اکثر خانوادها از آن مصرف نموده و به همراه خود داشته و موقع ضعف کردن و برای بدست آوردن انرژی از آن استفاده می کنند.

آبنبات بسته به افزودنی های آن دارای طعم و خواص و کیفیت های مختلفی است و از این محصول می توان در مجالس و میهمانی های خود استفاده نمود. برخی از مدل های آبنبات دارای قند کمی بوده و برای افراد دیابتی بهترین گزینه می باشد.

از جمله خواص آبنبات:

  • ملایم و ضد خلط و انرژی زا
  • درمان کننده یبوست
  • از فشارهای بیش از حد جسمی و ذهنی ناشی از کار جلوگیری می کند.
  • کاهش دهنده سرفه خشک و سوئ هاضمه
  • آرامش دهنده و جلوگیری کننده از خستگی
  • جلوگیری کننده از ادرار مکرر
  • کاهش دهنده و جلوگیری کننده از درد معده، کمر و انقباضات عضلانی
  • بهترین جایگزین شکر و قند بلاخص برای دیابتی ها

بزرگترین خریدار آبنبات چوبی ایران

بزرگترین خریدار آبنبات چوبی ایرانبزرگترین خریدار آبنبات چوبی ایران واسطه هایی هستند که به خرید و فروش این محصول مشغول بوده و آن را در سراسر کشور توزیع می کند. این خریدار بیشتر از خود تولید کننده آن را ارزان تهیه می کند تا بتواند به سود خود نیز برسد.

خرید آبنبات به دو صورت خرید سفارشی و آماده است که در خرید سفارشی نوع و تعداد مورد نظر سفارش داده می شود و این خرید مزایای زیادی دارد اول اینکه آبنبات با قیمت های بدون واسطه و ارزان به دست او می رسد و دوم مشتری از خود تولیدی خریداری می کند و از برند و تولیدی و اصل بودن آن اطمینان دارد و سوم اینکه شکلات تازه تر به دست او می رسد چون تاریخ تولید به تاریخ عرضه نزدیک تر خواهد بود.

آبنبات به دو صورت بسته بندی شده و فله ای وارد بازار می شود که در نوع بسته بندی تاریخ تولید و انقضای آن ذکر شده است و و از روی بسته می توان از تاریخ آن اطلاع کسب نمود ولی در نوع فله ای تاریخ تولید و انقضای آن را باید از شکل ظاهر دانست و یا از تولید کننده باید در مورد آن سوال نمود.

آبنبات دارای مزایایی است و یکی از مزایای آبنبات این است که به دندان ها نمی چسبد و استفاده کننده نگران خرابی دندان های خود نخواهد بود چون جنس این محصول سفت و خشک است و با مکیدن می توان از آن بهره گرفت و برخی از مدل های آن خوشبو کننده دهان بوده و از بوی خوشی برخوردار هستند مانند آبنبات نعنایی و می تواند جایگزین خوبی برای قند بوده و همراه با چای استفاده شود و میزان قند آن از خود قند کمتر است.

لیست تولید کنندگان برتر ابنبات در سال ۹۸

لیست تولید کننده برتر آبنبات در سال ۹۸ را می توان از سایت های فروش بدست آورد و مشتری با پیدا کردن این لیست می تواند برند مورد نظر خود را مشاهده و به آن مراجعه و مستقیم خرید کند و یا در صورتی که جویای نزدیک ترین تولید کننده است می تواند آن را در این لیست بدست آورد.

این تولیدی های برتر همگی دارای نمایندگی های فروش در اقصی نقاط کشور بوده و دسترسی مشتری را راحت خواهند نمود. تولید کننده با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بروز خود و بر اساس شناخت نیاز های تلویحی و تشریحی مشتری در عرصه آبنبات فعالیت داشته است.

تولیدی با جوامل مختلفی در ارتباط مستقیم بوده و رهبری بخش بزرگی از بازار را در دست گرفته و نقش موثری در این عرصه ایفا می کند و تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی بدون واسطه عرضه نموده و جهت کسب رضایتمندی مشتری در تلاش می باشد و به همین دلیل توانسته اعتبار خوبی در بازار آبنبات کسب کند.

آبنبات دارای انواع مختلفی می باشد. یک آبنبات سخت دارای قند به صورت بلور است و دوم آبنبات دانه ای که قند بلوری در آنها دارای درجات مختلفی است و سوم آبنبات غیر دانه ای که قند آن دارای ساختمان غیر بلوری ولی بی شکل و شیشه ای است.

در تولید آبنبات از انواع قهوه، کاکائو و شربت استفاده می شود و طعم های آن در انواع ساده، شیری، مغزدار و میوه ای است و در نوع بدون قند آن که مخصوص دیابتی ها است از شیرین کننده های مجاز استفاده می شود.

مرکز فروش عمده آبنبات های طعم دار مخصوص صادرات

مرکز فروش عمده آبنبات های طعم دار مخصوص صادراتمرکز فروش عمده آبنبات های طعم دار مخصوص صادرات بهترین و مرغوب ترین برندها و نمونه های آبنبات را وارد بازار می کند. چون آبنبات خارجی به این دلیل که بتواند در بازارهای خارجی ورود نموده و درست عمل کند و به موفقیت هایی برسد باید کیفیت آن ها مطلوب و درجه یک باشد.

به همین دلیل تولید کننده تلاش می کند تا محصولش را به بالاترین سطح کیفی در کشور برساند تا این آبنبات قابلیت رقابت با برندهای صادراتی خارجی را داشته باشد و بتواند به برندی شاخص تبدیل شده و جایگاه خود را در بازارهای بین المللی حفظ نماید.

علاوه بر کیفیت محصول در بازارهای خارجی بسته بندی نیز حرف اول را می زند و باید بسته بندی برند نیز با دیگر رقبا همسان باشد و هم شیک و هم مدرن باشد چنان که زرق و برق آن مشتریان را خیره نموده و جلب توجه کند و هم دارای استاندارد باشد و از جنس و کیفیت بالا برخوردار بوده و بهداشتی باشد.

فروش عمده آبنبات دارای قیمت ارزانتر است به همین دلیل بیشتر مراکزی که نیاز بالا به آن دارند سعی می کنند آن را تیراژ بالا خریداری کنند تا از هزینه های خود کاسته و به سود بیشتری برسد. فروشگاه آبنبات طعم دار در سطح شهر نیز برندهای متنوعی از این محصول را ارائه می کند و به دلیل تنوع سبد کالایی خود پاسخگوی سلیقه و ذائقه هر قشری از مشتریان می باشد.

اکثرا مدت نگهداری آبنبات یک سال است و باید در جای خشک و خنک نگهداری شود تا فاسد نشود و مدل های بسته بندی شده آن نیز وقتی پوشش آن باز شد باید استفاده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

آبنبات از جمله شیرینی جات و از خانواده نبات است که با شکر و دیگر مواد طعم دهنده مانند پسته تولید می شود و دارای مدل های مختلفی بوده و در بسته بندی های شکبل وارد

دیدگاهتان را بنویسید