تولید نبات ناصری
خانه / آبنبات / خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

آبنبات از جمله شیرینی جات و از خانواده نبات است که با شکر و دیگر مواد طعم دهنده مانند پسته تولید می شود و دارای مدل های مختلفی بوده و در بسته بندی های شکبل وارد بازار می شود. آبنبات پسته ای یکی از مقوی ترین آبنبات است که علاوه بر انرژی زا بودن دارای ارزش غذایی بالایی است. کسانی که قصد خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایرانی را دارند می توانند به مراکز عرضه کننده مستقیم مراجعه و آن را با بهترین نرخ تهیه کنند.

خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

قیمت روز آبنبات پسته ای چوبی در بازار ۹۸

قیمت روز آبنبات پسته ای چوبی در بازار 98قیمت روز آبنبات پسته ای چوبی در بازار ۹۸ بسته به عوامل مختلفی فرق دارد و چون مدل ها و اندازه این آبنبات فرق دارد و هر تولید کننده ای برند او دارای کیفیت ها و قیمت های مختلفی است. قیمت روز پسته در زمان تولید این آبنبات نیز تاثیرگذار بوده است.

قیمت آبنبات پسته ای را خود تولیدی تعیین می کند و آن را بر اساس میزان تولید، میزان عرضه و تقاضا و نحوه تولید مشخص خواهد نمود. آبنبات به دو صورت سنتی و صنعتی تولید می شود که نرخ نوع سنتی گرانتر است. بین کیفیت و قیمت در این عرصه رابطه مستقیمی وجود دارد و هر چه مواد اولیه آن دارای کیفیت مطلوب و درجه یک باشد نرخ آبنبات نیز گرانتر است.

آبنبات پسته ای کیلویی از نوع بسته بندی شده ارزانتر است چون هزینه برای بسته بندی آن صرف نشده و قیمت پودر پسته تاثیر مستقیمی بر آبنبات آن دارد و کارخانه ای که پودر پسته را ارزانتر و عمده و بدون واسطه تهیه کند و هزینه تولید خود را کاهش دهد قیمت آبنبات آن نیز ارزانتر است.

فروش انواع آبنبات خارجی و ایرانی باکیفیت

فروش انواع آبنبات خارجی و ایرانی باکیفیت در بازار را مراکز مختلفی عهده دار هستند که به خرید و فروش عمده آن پرداخته و نیاز های بخش های مختلفی از بازار را تامین می کنند و با شناخت ذائقه ها و سلیقه های هر مصرف کننده ای در هر سن و سالی به ارائه طیف گسترده ای از آبنبات می پردازند.

در بازار آبنبات چوبی و معمولی به علت تنوع سبد کالایی که وجود دارد مشتری حق انتخاب بالایی داشته و فروشندگان آن پاسخگوی هر سلیقه و ذائقه ای هستند. فروش عمده آبنبات پسته ای ایرانی و خارجی نیز توسط واسطه ها در گستره وسیعی از کشور انجام می شود.

آبنبات در طعم ها و رنگ های مختلف تولید می شود که هر کدام دارای طرفداران خاص خود بوده و هر مدلی نیز دارای مشخصه و ویژگی های مربوط به خود می باشد و کیفیت آنها بسته به مواد به کار رفته در آنها فرق دارد.

انواع آبنبات:

 • آبنبات نرم تاحدودی جویدنی بوده و رطوبت بیشتری دارد و از بلورهای ریز شکر و همراه با آب و شیر با میوه، مغزجات، رنگ، چاشنی تولید می شود.
 • آبنبات ژله ای نرم است.
 • آبنبات چکه نرم بوده و از صمغ عربی و ژلاتین تولید می شود.
 • تافی نرم است و از قهوه یا کاکائو تولید می شود.

جدیدترین مدل های نبات و آبنبات در مشهد

جدیدترین مدل های نبات و آبنبات در مشهدجدیدترین مدل های نبات و آبنبات در مشهد نمونه های بروزی هستند که دارای رنگ های متنوعی بوده و در اشکال متنوع ارائه می شوند و مدل های چوبی جدیدی هستند که از جند رنگ تشکیل شده و مخلوطی از کاکائو و دیگر مدل ها می باشند.

کارخانجات تولید نبات مایع و جامد در مشهد نیز نمونه های نبات را در اقسام مختلف وارد بازار می کند که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و نظر بازارهای داخلی و مشتریان را به خود جلب نموده است و هر مدلی نیز گویای طعمی خوش و رنگی طبیعی است.

 نبات رنگی و سفید اکثرا از نوع زعفران دار و بدون ژعفران است که نوع زعفرانی به دلیل طبع گرم و طعم خوش و خواص بالایی که دارد استقبال زیادی از آن شده است.

شکر اصلی ترین شیرین کننده آبنبات است که قهوه و یا عصاره آن، کاکائو، میوه، عسل، مغزجات، نارگیل، شربت های ساده، پودر سفیده تخم مرغ، کازئین پودر آلبومین از مواد اصلی آبنبات است و اسانس های مجاز خوراکی، رنگ های مجاز و … نیز از موادی است که در برخی مدل ها بکار می رود.

معتبرترین برند شاخه نبات صادراتی در بازار روز

معتبرترین برند شاخه نبات صادراتی در بازار روز در تولید آن از مواد اولیه باکیفیت و طبیعی و ارگانیک استفاده شده و در حین تولید نیز شئونات بهداشتی و استانداردهای روز در آن بکار رفته است. خواص نبات و آبنبات بسته به مواد به کار رفته در آنها مختلف است و در همه ی آنها به علت اینکه از شکر استفاده نموده انرژی زا خواهد بود.

نبات از شکر، سفیده تخم مرغ و زعفران تهیه می شود و نبات باکیفیت دارای نگین های درشت و شفاف و فاقد جوهر رنگ و دارای رنگی سفید و یا زعفرانی بوده و از ضخامت کمی برخوردار می باشد و شفافیت بلوری آن مهم ترین مشخصه ی اصل بودن نبات است.

نبات سرشاخه باکیفیت از شکر اعلا، و زعفران ممتاز تهیه شده و نباید از رنگهای مجاز و اسانسی در آن استفاده شود و برای تشخیص اینکه نبات از رنگ استفاده نموده باید آن را داخل آب سرد ریخت و در صورتی که آب رنگ نبات را به خود گرفت مطمئنا از رنگ های غیر مجاز از آن استفاده شده است.

میزان صادرات انواع نبات و آبنبات چوبی با طعم زنجبیل در سال ۹۸

میزان صادرات انواع نبات و آبنبات چوبی با طعم زنجبیل در سال 98

میزان صادرات انواع نبات و آبنبات چوبی با طعم زنجبیل در سال ۹۸ نشان دهنده موفقیت تولید کننده در این عرصه می باشد و چون هر چه کیفیت این محصول در کشور بالاتر باشد مسلما کشور های زیادی خواهان آن خواهند بود چون در بازارهای بین المللی کیفیت حرف اول را می زند.

صادرکنندگان آبنبات چوبی و نبات تولید کنندگان و تجاری هستند که آن را در بازارهای خارجی خرید و فروش می کنند‌. در این بخش نبات های با طعم های گیاهی مانند زعفران و زنجبیل و هل و … بیشترین صادرات را به خود اختصاص داده اند و کشورهای مختلفی مانند کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی خریداران آن هستند. 

صادرات علاوه بر رونق اقتصادی که برای تولیدکننده و تاجر دارد برای کشور نیز باعث ارز آوری خواهد بود. امروزه سودی که در این عرصه وجود دارد نظر صادرکنندگان را به خود جلب نموده است. در عرصه صادرات به بسته بندی محصول نیز اهمیت ویژه ای داده می شود و نبات باید در بسته های شیک و استاندارد عرضه شود.

تفاوت نبات رنگی و سفید

نبات سفید از آب و شکر بدون افزودنی تولید شده ولی نبات رنگی از موادی مانند زعفران در آن بکار رفته است و این نبات ها بسته به مواد به کار رفته در آنها دارای خواص مختلفی هستند. نبات زعفران دارای طبعی گرم بوده و برای افراد سرد مزاج مناسب بوده و نبات سفید مناسب خانم های باردار و شیرده می باشد.

برخی مدل های نبات تغییر رنگ آنها به علت وجود مواد گیاهی به کار رفته در آنها می باشد. مانند دارچین، هل، زعفران، زنجبیل، نعنا، رازیانه، آویشن، لیمو عمانی، بابونه، گل گاوزبان و چای ترش و … می باشد که هر کدام بسته به نوع گیاه دارای رنگ و طعم و خواص مختلفی هستند.

حین خرید نبات باید توجه کرد در بسته بندی بهداشتی آن تاریخ تولید و مجوزات بهداشتی وجود داشته باشد. نبات نباید عاری از گرد و غبار و فضولات حشرات بوده چون این نشان دهنده این است که به مدت زیادی در انبارها نگهداری شده است. بهتر است حین خرید از مراکز معتبر و برندهای مطمئن تهیه نمود.

لیست صادرکنندگان نبات و پودر نبات در ایران

لیست صادرکنندگان نبات و پودر نبات در ایرانلیست صادر کنندگان نبات و پودر نبات در ایران بسیار گسترده بوده و این لیست را می توان از سایت های معتبر بدست آورد. چون تجار زیادی در این عرصه فعالیت دارند و با جوامع مختلفی در ارتباط بوده و رهبری بخش اعظمی از بازار را در دست گرفته و نقش مهمی را در این عرصه ایفا می کنند.

تجار و کارخانجات تولید پودر نبات مرغوب از جمله صادر کنندگانی هستند که با شناخت ذائقه و سلیقه خریداران خارجی و نیاز دیگر کشورها در این عرصه مشغول هستند. ایران به دلیل اینکه تولید کننده زعفران است توانسته در صادرات نبات زعفرانی در بازارهای خارجی طرفداران زیادی داشته باشد.

برخی مواد اولیه نبات و آبنبات نیز از دیگر کشورها واردات می شود و در نبات به کار رفته و صادر می شود. مثلا واردکنندگان پودر نارگیل را وارد کشور می کند و تولید کننده آن را در تولید آبنبات بکار می برد و آبنبات تولید شده را نیز به سایر کشور ها صادرات می کند و از پودر پسته وارداتی نیز برای تولید آبنبات استفاده می شود. به صورت کلی صادرات از اهمیت زیادی در کشور است و باعث پیشرفت و شکوفایی کشور خواهد بود.

خرید پرده نبات سنتی با قیمت مناسب

جهت خرید پرده نبات سنتی با قیمت مناسب بهتر است به مراکز عرضه کننده مستقیم مراجعه و آن را تهیه کرد. چون آنها با حذف واسطه ها و دلالان سعی می کنند نبات را با کمترین نرخ ارائه کنند. نبات سنتی در کارگاه های کوچکی که تولید می شود به صورت مستقیم باکیفیت نیز ارائه می شود.

نبات سنتی نیز در انواع نبات مخلوط نارگیلی، نبات با طعم هل و … نیز عرضه می شود که کیفیت این نوع نبات های خانگی بالاتر است چون مشتری به طبیعی و ارگانیک بودن آن اطمینان دارد. نمایندگی ها نیز ارائه دهنده بدون واسطه نبات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت هستند که در بازار از اعتبار برخوردار بوده و مشتری را در خرید درست نیز راهنمایی می کنند و جهت خریدار آبنبات زعفرانی و دیگر مدل ها می توان به مرکز فروش آن یا سایت آنها مراجعه نمود.

نبات نیز در بازار دارای نمونه های مختلفی است مانند شاخه نبات، پودری، مایع، خرده و پرده و … که هر کدام دارای نرخ های متفاوتی می باشد و قیمت پرده نبات سنتی از نوع صنعتی بالاتر است چون با هزینه بیشتری تولید می شود. ارزانترین نوع نبات در بازار مدل سفید آن است که هیچ گونه مواد افزودنی به جز شکر در آن به کار نرفته است.

انواع آبنبات شکر پنیر درجه یک در یزد

انواع آبنبات شکر پنیر درجه یک در یزدانواع آبنبات شکر پنیر درجه یک در یزد در این شهر تولید شده و در سراسر کشور عرضه می شود. این مدل آبنبات سنتی طرفداران زیادی دارد و به نوعی سوغات مقوی و پرانرژی و سالم است که در بازارهای کشور مورد پسند افراد زیادی قرار گرفته و از بازار داغی برخوردار است.

آبنبات شکر پنیر از تغلیظ مخلوط شکر و آب تولید می شود و طعم دهندهای آن زنجبیل، هل، پودر نارگیل و .‌‌.. می باشد و به نوعی سوغات شهر یزد می باشد بسته به مواد به کار رفته در آن دارای خواص مختلفی است و به دو صورت سنتی و صنعتی تولید شده و روانه بازار می شود.

 • شکر پنیری با شکر تصفیه شده تولید می شود و بر عکس قند باعث ایجاد سنگ کلیه و سنگ صفرا نخواهد شد و بهتر است از آن به جای قند و همراه با چای استفاده نمود. 
 • به علت ساختار مولکولی بازسازی شده ای که دارد تجزیه ی آسانی در بدن خواهد داشت.
 • هیچ ماده شیمیایی در فرایند تولید آن برعکس قند وجود ندارد و به علت مواد اولیه ی طبیعی که در آن به کار رفته خواص بیشتری دارد.
 • در فرایند تولید آبنبات شکر پنیر افزودنی هایی مانند پسته، هل، کنجد، هل، زنجبیل و … بکار رفته به همین دلیل سرشار از ویتامین می باشد.
 • شکر پنیر ماده اولیه آن شکر خالص و ساکارز است و طی فرایندی ساکارز به میوه و شیر تبدیل خواهد شد. 

معروف ترین برند آبنبات پسته ای خارجی در تهران

معروف ترین برند آبنبات مغزدار پسته ای خارجی در تهران در مراکز معتبر ارائه می شود و دارای کیفیت بالا بوده و برای بدن مغذی بوده و برای کودکان بسیار مفید است‌. این نوع آبنبات از کشورهای مختلفی وارد می شود و خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

در تهران به دلیل استقبال زیادی که از این آبنبات پسته ای شده در فروشگاه های مختلفی عرضه می شود و در سایت های فروش نیز می توان مدل های مختلفی از آن را راحت و با چند کلیک خریداری نمود. این مدل آبنبات در بسته بندی های شیک و بهداشتی وارد بازار می شود.

طعم های مختلف نبات در بازار به چشم می خورد که در فروشگاه ها در معرض فروش قرار گرفته و هر کدام در برندهایی ارائه می شود هر برندی طعمی منحصربه فردی را ارائه می کند و قیمت های آنها با بودجه های مختلفی تناسب دارد.

خواص آبنبات پسته ای:

 • آبنبات پسته ای دارای پروتئین، آهن، مواد چرب، کلسیم، فسفر، پتاسیم و ویتامین های A, B1, B3 است و تقویت کننده می باشد.
 • دارای آهن بوده و خونساز است.
 • تقویت کننده نیروی جنسی و مفید برای معز، قلب و اعصاب، بازکننده مجاری ادراری، معده، سرفه و اسهال خونی
 • انرژی بخش و برای افراد ضعیف مناسب است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هر ساله چه میزان آبنبات نارگیلی چوبی در ایران صادرات می شود

آبنبات یکی از خوراکی های خوش طعم و پر طرفداری می باشد که افراد در هر سنی انواع مختلف آن ها را تهیه کرده و مصرف می کنند. آبنبات های تولید شده در ایرن بسیار متنوع

دیدگاهتان را بنویسید