تولید نبات ناصری
خانه / آبنبات / خریداران عمده نبات و آبنبات نارگیلی صادراتی در ایران

خریداران عمده نبات و آبنبات نارگیلی صادراتی در ایران

یکی از شیرینی جاتی که به شکل گسترده ای در کشورمان تولید و خرید و فروش می شود، آبنبات است. این گونه از محصول را در طعم های متفاوتی می توانیم پیدا کنیم. از طرف دیگر، آن را بیشتر شهرها بر اساس روش خاصی که دارند، می پزند و ارائه می دهند. به همین علت، ما شاهد تنوع بالایی از این نوع شیرینی خوشمزه و پرکاربرد می باشیم. در هر حال، خریداران عمده آبنبات نارگیلی صادراتی ایرانی می توانند به تولیدی های گوناگونی سر بزنند که در کار زمینه تهیه نبات نیز فعالیت می نمایند. خریداران عمده نبات و آبنبات نارگیلی صادراتی در ایران

صادرات آبنبات با شکر یارانه ای

صادرات آبنبات با شکر یارانه ایآبنبات از جمله شیرینی جاتی به شمار می رود که در طعم های مختلف و همین طور اشکال گوناگونی تولید می گردد. شرکت های مختلفی که در زمینه پخت این محصول فعالیت می نمایند، کالای خود را افزون بر این که در داخل کشور ارائه می دهند، آن را به خارج از مرزها نیز انتقال داده و به فروش می رسانند. 

البته در این زمینه بازرگانان متعددی هم فعالیت می نمایند. اصولاً این نوع از شیرینی به شکل فله ای و یا بسته بندی شده به کشورهای همسایه صادر می شود. نقل و نبات صادراتی سود خوبی در سال جاری برای عرضه کنندگان آن داشت؛ ولی این کار خالی از سر و صدا و هیاهو نبود. 

آبنبات ها در تنوع بالایی به کشورهای گوناگونی صادر شده اند. این گونه از محصولات را همین طور در نرخ های ارزان و همین طور بسته بندی های متفاوتی ارائه می دهند. 

از جانب دیگر، برخی حتی آبنبات را هم صادر نکرده و به ارائه شکر پرداخته بودند. در هر صورت، آن گونه که مشاهده می شود، این محصول فروش خوبی در خارج از ایران دارد. 

برترین تولیدکنندگان آبنبات بجنورد در سال ۹۸

از جمله شهرهایی که آبنبات آن بسیار معروف است، بجنورد مرکز استان خراسان شمالی می باشد. محصولات این بخش از کشور را که به آن “شکر پنیر” هم می گویند، از طعم فوق العاده ای برخوردار است و می توان به راحتی در سراسر ایران و از فروشگاه های گوناگونی که در زمینه عرضه شیرینی جات فعالیت می کنند، به دست آورد. 

در سال ۹۸ برترین تولیدکنندگان این آبنبات را عرضه کردند. باید گفت، نوع پخت آبنبات بجنورد با سایر شهرهای دیگر فرق می کند و به همین دلیل است که از شهرت زیادی برخوردار می باشد. روی هم رفته، شرکت های تولید آنبات و شکلات در این شهرستان، محصولات خود را در طعم های گوناگونی ارائه می دهند که عبارت می باشند از: 

 • آبنبات نارگیلی 
 • آبنبات مغزدار زعفرانی 
 • آبنبات هل دار 
 • آبنبات دارچینی 
 • آبنبات کنجدی 
 • و انواع آبنبات میوه ای 

واردات بهترین نوع پودر نارگیل به کشور ایران

واردات بهترین نوع پودر نارگیل به کشور ایرانپودر نارگیل را شرکت های مختلفی وارد می کنند. آن گونه که آمار نشان می دهد در یک سال گذشته بیش از ۸ هزار تن این محصول از کشورهای گوناگونی وارد بازار داخلی کشورمان شده است. در این زمینه بازرگانان گوناگونی فعال می باشند و سعی شان بر این است تا بهترین نوع کالا را وارد ایران نمایند. 

روی هم رفته، پودر نارگیل از کشورهایی مانند، امارات متحده عربی، هند، اندونزی، ویتنام، سوئیس و غیره وارد گردیده است که آن را به شکل فله ای و یا بسته بندی شده به بازار عرضه نموده اند. در هر حال، این نوع از میوه استوایی، به دلیل خواص منحصر به فرد آن و همین طور کاربرد زیادی که دارد، همواره مورد توجه بوده است. 

پودرهای وارداتی عموماً در تولید انواع شیرینی جات و حتی خوراکی ها استفاده می نمایند. حتماً شما نیز تا کنون بارها انواع آبنبات، نبات، کیک، کلوچه و حلواهای مختلفی را نوش جان کرده اید که در آن پودر نارگیل به کار رفته است. در کل، این گونه از محصول را به بیشتر شرکت های بازرگانی وارد می نمایند و عرضه می دارند. 

اگر می خواهید که یک محصول خوب را به دست آورید، بهتر است که به صورت مستقیم به خود این شرکت ها سر بزنید و نوع اعلاء آن را به دست آورید. 

اولین و بزرگترین کارخانه نبات و آبنبات در ایران

تولید آبنبات و همین طور نبات در کشورمان، سابقه ای طولانی دارد. آن گونه که برخی مدعی اند، در جهان دو کشور ایران و هند بوده اند که در این حوزه فعالیت می کردند. تا به امروز نیز شاهد این هستیم که این شیرینی ها در تنوع بالایی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می گردند. 

در هر صورت اولین و بزرگترین کارخانه جات این گونه از محصولات در ایران، سال های دوری آغاز به کار کرد و کم کم کارشان گسترش یافت. به این نکته هم توجه داشته باشید که هر کدام از استان های کشورمان، به نوعی این محصولات را تولید می کردند؛ ولی امروزه به دلیل مراودات زیاد اقتصادی، دیگر شاهد شکسته شدن انحصارهای تولید هستیم. 

به این معنی که آبنبات بجنورد یا پولکی اصفهان را در اکثر شهرهای کشورمان _اگر به صرفه باشد_ کارخانه جات و قنادی ها تولید می نمایند. آنان نبات رنگی و سفید، نبات پولکی فله ای، و انواع دیگر شیرینی ها را پخته و به روش های متفاوتی روانه مراکز داد و ستد می نمایند تا به دست مصرف کننده اصلی برسد. 

می شود با مراجعه به فروشگاه های مختلفی، محصولات شرکت های تولید آبنبات و شکلات را تهیه نمود. از این طریق خرید گرانترین نوع آبنبات چوبی و همین طور آبنبات مغزدار مرغوب و آبنبات کاسه ای امکان پذیر است. 

پرفروش ترین نوع نبات و آبنبات زعفرانی در بازار

پرفروش ترین نوع نبات و آبنبات زعفرانی در بازارانواع نبات و آبنبات در بازار وجود دارد؛ ولی معروف ترین آن ها نوع زعفرانی می باشد. یکی از پرفروش ترین نوع چنین شیرینی جانی در بازار، همین محصول است. استقبال از آن به اندازه ای بوده که اغلب تولیدی ها نیز این گونه از نبات را به اشکال گوناگونی ساخته و روانه بازار می نمایند. 

ما نیز به عنوان مشتری به راحتی می توانیم آن را در هر جایی که هستیم به دست آوریم. می شود با مراجعه به عرضه کنندگان برتر شیرینی ها، بهترین نوع این محصولات را تهیه کرد. در این جا به چند نمونه از نبات و آبنبات اشاره می نماییم که در کشورمان به شکل گسترده ای به فروش می رسد و از جمله پرفروش ترین ها می باشند: 

 • نبات پولکی نارگیلی 
 • پرده نبات درجه یک 
 • آبنبات عصایی 
 • آبنبات در طعم های مختلف 
 • نبات چوبی 
 • نبات شاخه ای 
 • پودر نبات درجه یک 
 • و غیره 

صادرات شاخه نبات عروس به کشورهای عراق و سوریه

به کشورهای خاورمیانه به ویژه عراق و سوریه، صادرات انواع کالای ایرانی انجام می شود. از آن جمله می شود به صادرات نبات شاخه عروص هم اشاره کرد. شاید برای تان این پرسش به وجود آید که شاخه نبات چیست؟ بی تردید شما هم دیده اید که نبات ها میان نخ وجود دارد. در واقع، این نخ بستر اصلی تولید این شیرینی است. 

در هنگام تولید، آن را در اطراف دیگ مخصوص می چسبانند تا به بر اساس یک سری فراینده ها، کریستال های شکری به آن بچسبد. به این نوع نبات شاخه ای می گویند یکی از موارد استفاده از آن، سر سفره عقد و عروسی می باشد. البته آن را به شکل سفید، زعفرانی و رنگ های متفاوتی می شود در بازار پیدا نمود. 

ولی نبات های عروس، از جانب کسانی که در زمینه تزئین سفره عقد فعالیت می نمایند، به اشکال مختلفی در می آمده و جلوه و زیبایی خاصی می دهد. شاخه نبات ها نیز در انواع گوناگونی براین این منظور ارائه می گردند. آن ها را برخی از شرکت ها تنها برای سفره عقد تولید می نمایند. 

روی هم رفته، صادرات چنین محصولی به شکل گسترده ای انجام می شود. شرکت های تولید کننده و همین طور بازرگانی متعددی در این حوزه کار می کنند و محصولات شان را به شهرهای مختلفی از این کشورها ارسال می نمایند. باید گفت، به دلیل ویژگی های خاص آن، با استقبال خوبی هم همراه شده است. 

خریداران عمده آبنبات نارگیلی در ایران

خریداران عمده آبنبات نارگیلی در ایرانفروش آبنبات نارگیلی از جانب مراجع مختلفی در ایران صورت می گیرد. خریداران عمده این شیرینی بسیار خوشمزه و مقوی، می توانند به تولیدی ها جهت تهیه کالا، مراجعه کنند. عمدتاً تاجران، شیرینی فروشی ها و همین طور سازمان ها و ادارات گوناگون را می توان در زمره مشتریان کلی آبنبات قرار داد. 

در کل، خرید به این شکل باعث می شود تا هزینه های جانبی پایین بیاید. عموماً فروشندگان تخفیف های خوبی را برای مشتریان عمده خود در نظر می گیرند و به همین سبب است که بسیاری سعی می نمایند تا به این گونه آبنبات نارگیلی را عرضه بدارند. البته آن ها به جزء کارخانه ها به طرق مختلفی دیگری هم خرید را انجام می دهند. 

برای مثال، اغلب کارخانه جات بزرگ، کالای شان را به وسیله شعب رسمی ای که دارند می فروشند. همین طور در حال حاضر سایت های مختلف اینترنتی در این زمینه فعال می باشند. خلاصه این که راه های متعددی را می شود برای به دست آوردن یک آبنبات خوشمزه در پیش گرفت. عمده فروشی آبنبات از جانب مراجع گوناگون صورت می گیرد. 

خرید آبنبات چوبی زعفرانی به قیمت درب کارخانه

برخی از مشتریان جهت خرید آبنبات چوبی آن هم در طعم زعفرانی، به مراجعی سر می زنند که به قیمت درب کارخانه آن را ارائه می دهند. البته بیشتر تولیدی ها امروزه برای این که عرضه کننده جزئی گران فروشی ننماید، نرخ ها را بر روی چسب هایی درج می کنند تا این گونه مشتری راحت بداند که نرخ واقعی محصول چقدر است. 

اما آبنبات چوبی ها، یکی از انواع مختلف این نوع از شیرینی جات می باشند. آن ها را شرکت های مختلفی می سازند و در همین حال وارد می نمایند. فروشنده آبنبات چوبی اغلب در رنگبندی های گوناگون و همین طور طعم های متفاوتی محصول خود را ارائه می کنند. این خوراکی خوشمزه را افراد زیادی دوست دارند. 

در هر حال، می شود با مراجعه به فروشگاه های مختلفی، خرید آن را به نرخ های مناسبی انجام داد. از این طرق حتی می شود مشخصات پودر قند اعلاء را هم به دست آورد که نقش اساسی در تولید آبنبات ها دارند. این عرضه کنندگان نوع مایع نبات را هم می فروشند. خواص نبات مایع گوناگون است و به همین دلیل مشتریان زیادی دارد. 

با همه این ها، اگر می خواهید که یک محصول خوب، بهداشتی و در همین حال استاندارد را به دست آورید، به مراجع معتبر سر بزنید. 

لیست قیمت روز نبات و آبنبات کیلویی در مشهد

لیست قیمت روز نبات و آبنبات کیلویی در مشهدقیمت آبنبات و نبات کیلویی در بازار مشهد، متفاوت اعلام می گردد. برای تهیه لیست کاملی از نرخ های این محصولات، می شود به بازارهایی که در کار ارائه چنین شیرینی جاتی هستند، مراجعه نمود. یکی از شهرهایی که در آن به شکل گسترده ای شاهد نبات و آبنبات فروشی هستیم، مشهد است. 

در این بخش از کشورمان، کارگاه های کوچک و بزرگی را می شود پیدا نمود که در زمینه تولید این شیرینی های پر فروش، فعالیت می نمایند. آن ها تعیین کننده اصلی قیمت این محصولات به شمار می روند. این تولید ها بر اساس یک سری از موضوعات به نرخ های گوناگونی کالای شان را ارائه می دهند که در این جا به برخی از آن ها اشاره می کنیم: 

 • کیفیت مواد اولیه ای که در تولید نبات و آبنبات به کار برده می شود. 
 • نوع مواد افزودنی ای که در پخت این محصولات استفاده می شود. 
 • چگونگی ارائه آن ها برای مشتریان گوناگون 
 • نحوه خرید و فروش محصول 
 • بسته بندی و یا فله ای بودن کالا 
 • و سایر موارد دیگری که در این زمینه می تواند تأثیر گذار باشد. 

صادرکنندگان انواع آبنبات توپی و چوبی در ایران

آبنبات ها اشکال مختلفی دارند. آن ها را می توان به شکل توپی (گرد) استوانه ای، چهار گوش، چوبی غیره در بازار مشاهده کرد. در ایران، کارگاه های تولیدی مختلفی را می توان یافت که با استفاده از موادی مانند شکر، آب و مواد افزودنی، انواع بهترین آبنبات ها را پخته و به دست مشتریان داخلی و خارجی می رسانند. 

آن ها از جمله صادرکنندگان اصلی انواع این محصولات هم به شمار می روند. عمدتاً کالای این شرکت ها به کشورهای همجوار ارسال می گردد. از سویی، این آبنبات ها از لحاظ طعم با هم دیگر فرق می کنند و همین طور برخی از آنان سفت و برخی دیگر ملایم می باشند که با گذاشتن در دهان، آب می شوند. 

روی هم رفته، آبنبات یکی از جمله شیرینی هایی است که عمدتاً آن را در کنار چایی به مصرف می رسانند. طبیعی است، در کشورهایی که میزان مصرف چایی بالا می باشد، از آبنبات هم به شکل گسترده ای استفاده نمایند. 

در کل، صادرات چنین کالایی می تواند همراه با منفعت زیادی برای فروشندگان آن باشد. در این حوزه، گروه های بازرگانی مختلفی را می توان پیدا کرد که فعال هستند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

آبنبات از جمله شیرینی جات و از خانواده نبات است که با شکر و دیگر مواد طعم دهنده مانند پسته تولید می شود و دارای مدل های مختلفی بوده و در بسته بندی های شکبل وارد

دیدگاهتان را بنویسید