تولید نبات ناصری
خانه / آبنبات / تولید انواع آبنبات پسته ای صادراتی مرغوب در ایران

تولید انواع آبنبات پسته ای صادراتی مرغوب در ایران

در کشورمان، شرکت های مختلفی را می توان یافت که در زمینه تولید انواع آبنبات پسته ای صادراتی مرغوب ایرانی فعالیت می نمایند. این کارگاه های کوچک و بزرگ، محصولات خود را در اشکال متنوع، درصد های پسته گوناگون و همین طور طعم های مختلفی تولید کرده و سپس به ممالک گوناگونی صادر می کنند. باید گفت، ارسال چنین محصولاتی به شکل بسته بندی شده و یا فله ای صورت می گیرد. آبنبات مغزدار صادراتی یکی از مرغوب ترین کالاها می باشد که بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می شود. 

تولید انواع آبنبات پسته ای صادراتی مرغوب در ایران

تولیدکنندگان نبات و آبنبات چوبی در ایران

تولیدکنندگان نبات و آبنبات چوبی در ایراننبات و آبنبات چوبی در ایران، به دو روش سنتی و صنعتی تولید می گردند. در این حوزه، کارگاه های قنادی تولید کننده اصلی به شمار می روند. در کنار آنان برخی از کارخانه جات صنعتی بزرگ هم هستند که در حجم بیشتری به تولید و ارائه محصولات خود می پردازند. 

روش های پخت و تهیه این نوع از شیرینی های پر طرفدار، در هر دو تولیدی چندان تفاوتی با هم دیگر ندارند و تنها مسئله در ابزار آلاتی است که شرکت های بزرگ، از آن بهتر بهره می برند. روی هم رفته، در زمینه کیفیت نیز چندان شاهد تفاوت نمی باشیم؛ ولی نبات و آبنبات های تولید شده صنعتی، شکل و ریخت زیباتری و بهتری دارند. 

در کل، این تولید کنندگان در اقصی نقاط  کشورمان فعالیت می نمایند. آنان محصولات شان را سعی می نمایند تا در اشکال مختلف، رنگ های گوناگون و همین طور طعم های بسیار لذیذی وارد بازار کرده و به دست مشتریان برسانند. البته آن ها به گونه بسته بندی شده و یا فله ای اقدام به این کار می کنند. 

باید گفت، ماده اصلی تولید نبات و آبنبات چوبی یکی است. به این معنی که اول نبات را می پزند و سپس از شیره باقی مانده آن، آبنبات را تولید می کنند. 

فروشندگان عمده آبنبات پسته ای در بازار ۹۸

آبنبات هایی که امروزه وارد بازار می شوند، دیگر مانند گذشته ساده و یک دست نیستند. آن ها را شرکت های تولید کننده برای این که بتونند طیف وسیعی از مصرف کنندگان را جلب نمایند، در طعم های گوناگونی آماده می کنند. به این ترتیب خریدار آبنبات مغزدار می تواند راحت به فروشندگان عمده در بازار ۹۸ مراجعه کرده و محصول را تهیه کند. 

یکی از آبنبات های خوش خوراک، پر فروش و در همین حال نسبتاً گران نوع پسته ای می باشد. این نوع از شیرینی را می توان به طور خالی و یا با انواع نوشیدنی های گرم میل کرد. به دلیل خواص زیادی که پسته دارد، خریداران بیشماری در پی تهیه آن هستند و به این شکل است که برخی از عرضه کنندگان جزئی، آن را به گونه کلی تهیه می کنند. 

آنان برای این کار، به مراجع اصلی سر می زنند. این منابع، شرکت هایی اند که در زمینه تولید این محصول فعالیت می نمایند. بزرگترین کارخانه در کنار این که خود عرضه کننده کلی هستند، برای فروش بیشتری و دسترس آسان تر مشتریان شان، نمایندگی هایی نیز در شهرهای مختلفی راه اندازه کرده اند. 

روی هم رفته، می توان به راحتی فروشندگان عمده آبنبات های پسته ای را در مناطق متفاوتی از کشورمان پیدا کنیم و خرید را از آنان با نرخ های مناسبی انجام دهیم. 

صادرات انواع مغز پسته درجه یک

صادرات انواع مغز پسته درجه یکیکی از محصولات غیر نفتی ای که به سر تا سر جهان صادر می شود و از طرف دیگر، فروش بسیار بالایی هم دارد، پسته است. صادر کنندگان این گونه از آجیل آن را به شکل مغز شده و یا با پوست در درجه بندی کیفی بالا به کشورهای گوناگونی ارسال می دارند. آن ها اغلب شرکت های بازرگانی-تولیدی بزرگی می باشند. 

باید گفت، خواص زیاد پسته و همین طور کاربردهای گوناگون آن که می شود علاوه در پخت انواع غذا و شیرینی در ساخت دارو هم از آن کار می گیرند، باعث گردیده تا کشورهای مختلفی خواستار مغز پسته درجه یک ایرانی باشند. قیمت پسته صادراتی را نیز تولیدی های آن تعیین می کنند. اما انواع این محصول را می شود از لحاظ درجه بندی، نوع کیفیت و غیره موارد این گونه دسته بندی کرد: 

 • مغز پسته سبز که نوع با کیفیت و بازار پسند محصول است. 
 • مغز پسته کال که هنوز محصول نرسیده آن را برداشت می کنند. 
 • مغز دانه پسته که در واقع نوع خرد شده این محصول می باشد. 
 • مغز پسته لپه شده که از جمله مشخصاتش دو نیم شدن آن است. 
 • مغز پسته خندان که از پسته هایی به همین نام به دست می آیند. 
 • و ارقام گوناگونی از این محصول با ارزش 

عرضه عمده آبنبات شکر پنیر بجنورد

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی، به آبنبات خود معروف است. در این شهر به این محصول شکر پنیر هم می گویند که این نام بیشتر بر اساس نوع ساختار آن برگزیده شده است. آبنبات های بجنورد در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به آبنبات توپی رنگی، نارگیلی، پسته ای، شکلاتی، دارچینی، هل دار و غیره اشاره کرد. 

از جانب دیگر، عرضه عمده این گونه از محصولات را شرکت هایی انجام می دهند که آن را تولید می نمایند. این تولیدی ها، محصولات خود را به شکل فله ای و یا در بسته بندی های شکیل وارد بازار می نمایند و در دسترس مشتریان خاص خود می گذارند. خریداران به این شیوه، اغلب فروشندگان جزئی و تاجران مختلفی می باشند. 

آنان برای این که بتوانند با تخفیف های ویژه و ارزان ترین قیمت ها شکر پنیر بجنورد را تهیه کنند، سعی می نمایند تا به مراجع اصلی که کارخانه جات سازنده است، سر بزنند. 

قابل ذکر است، این شیرینی های خوشمزه نه تنها در طعم های گوناگون، بلکه به اشکال مختلفی هم تولید می شوند که اغلب ما آنان را به شکل مربعی در بازار دیده ایم. روی هم رفته، اگر می خواهید که یک طعم ویژه و خاص را امتحان کنید و از خوردن چایی لذت ببرید، بهتر است که آنبات های این بخش از کشورمان تهیه کرده و تجربه نمایید. 

اما در زمینه عرضه این محصول باید گفت که افزون بر واحدهای فروش مختلف تولیدی ها، امروزه می شود آن را به راحتی از طریق اینترنت هم به دست آورد. در این حوزه سایت های زیادی اند که فعال می باشند. آن ها در هر طعم و برندی که بخواهید، محصولاتی از این دست را در اختیارتان قرار می دهند. 

بزرگترین کارخانه تولیدی پودر نبات درجه یک در ایران

بزرگترین کارخانه تولیدی پودر نبات درجه یک در ایرانکارخانه پودر نبات در واقع، انواع نبات های دیگری را هم تولید کرده و در سراسر ایران توزیع و پخش می کند. در این خصوص، شرکت های تولیدی گوناگونی را در اقصی نقاط می توان یافت که بهترین انواع این نوع از شیرینی محبوب را ساخته و سپس به روش ها و طرق گوناگونی در بازار عرضه می کنند. 

بزرگترین کارخانه های تولیدی، عموماً کالای شان را با کیفیت بالایی می سازند. آن ها سعی می کنند تا از مواد اولیه مرغوب هم استفاده کرده و در تنوع زیادی نیز به ارائه محصول بپردازند. در هر صورت، این شرکت ها پودر نبات را به صورت بسته ای و شاسه ای به عرضه می کنند که هر کدام شان به مقدار معینی وزن دارند. 

از طرف دیگر، این تولیدی ها برای این که بتوانند محصول خود را بهتر عرضه کنند، آن را با انواع داروهای گیاهی از جمله گل گاوزبان نیز روانه بازار می کنند. 

روی هم رفته، در تعریف نبات پودری باید این گونه بگوییم که این شیرینی از شکر درشتر و از نبات های دندانه ای ریزتر می باشند. آن ها در ته دیگ تولید می شوند و پس از تراشیدن ظرف به وجود می آیند. یک محصول بسیار شیرین و در همین حال پر خاصیت به شمار می روند. تولید پودر نبات به همین شیوه انجام می شود. 

فروش نقل و نبات و شکلات خارجی به قیمت مناسب

شیرینی جات خارجی را شرکت های بازرگانی متفاوتی وارد بازارهای داخلی کشورمان می نمایند. آن ها در کار فروش انواع آبنبات خارجی مرغوب، نقل و نبات نیز می باشند. 

اگر تصمیم دارید که نوع خارجی این شیرینی ها را به دست آورید، خوب است که به فروشندگان معتبر سر بزنید. از آنان می شود به قیمت مناسب نیز خرید را انجام داد. آبنبات و تافی خارجی در گذشته بیشتر وارد می شد؛ البته امروزه هم شرکت های گوناگون بازرگانی در این حوزه فعال هستند. اما مسئله اصلی بحث قیمت این کالاها است. 

از زمانی که نرخ ارز بالا رفت، این شیرینی جات هم قیمت شان افزایش پیدا نمود و به این ترتیب، بسیاری از خریداران دیگر توان تهیه آن ها را پیدا نکردند. 

در هر حال، فروش نبات و آبنبات های خارجی را هنوز هم برخی از فروشگاه های بزرگ انجام می دهند. اصولاً چنین محصولاتی از کشورهای همسایه وارد می شود که در طعم ها و کیفیت های مختلفی ارائه می گردند. شما می توانید خرید عمده و جزئی  این نوع از شیرینی ها را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام دهید. 

صادرات انواع آبنبات پسته ای و مغزدار به سراسر کشور

صادرات انواع آبنبات پسته ای و مغزدار به سراسر کشورآبنبات از جمله محصولات صادراتی پر فروش به شمار می رود. این گونه از محصول را در سراسر کشورمان تولیدی های گوناگونی اند که آماده کرده و سپس به ارسال آن به بیرون از مرزها اقدام می کنند. اما پیش از این که بیشتر به این موضوع اشاره کنیم، خوب است که به معرفی انواع آبنبات بپردازیم. آن ها عبارت می باشند از: 

 • آبنبات ساده 
 • آبنبات چوبی زعفرانی 
 • آبنبات مغز دار از قبیل پسته ای، گردویی و غیره 
 • آبنبات در طعم گیاهی 
 • آبنبات در طعم میوه ای 
 • و غیره 

اکنون که با انواع این محصول آشنایی حاصل کردید، خوب است بدانید که اغلب به کشورهای مجاور این محصولات صادر می شوند و بیشتر هم شاهد این بودیم که به عراق شرکت ها محصولات خود را ارسال می کردند. در هر حال، نوع مغزدار آبنبات ها هم شیرینی ویژه خود را دارند و هم این که فواید گوناگونی را دارا می باشند. 

پرفروش ترین نوع نبات چوبی در مشهد

در شهر مشهد تولیدی ها گوناگونی را می توان پیدا کرد که در زمینه ساخت نبات چوبی فعالیت می نمایند. این گونه از محصول از جمله پرفروش ترین ها به شمار می رود. از طرف دیگر، این شهر زیارتی به دلیل این که زوار زیادی سالیانه به آن سفر می کنند، به شکل گسترده ای در آن نبات خرید و فروش می شود. 

البته باید به این نکته اشاره کرد که نبات های چوبی نیز خود انواع مختلفی دارند. برای نمودنه می شود به نبات سفید کیلویی چوبی اشاره کرد و در کنار آن به طعم های مختلف نبات که به شکل چوبی، نی دار، شاخه ای و همین طور مخلوط ارائه می شوند. می توان با مراجعه به فروشگاه نبات شاخه بهترین نوع آن را به دست آورد. 

روی هم رفته، هر کدام از طعم های این نبات ها مزایای خود را دارند. برای نمونه اگر به خواص درمانی نبات زنجبیلی اشاره کنیم، می توانیم آن از طبع گرم آن و مفید برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرما خوردگی و تنظیم دستگاه گوارش نام ببریم. سایر طعم های دیگر هم به گونه اند. 

خلاصه این که، می شود از عرضه کنندگان این شیرینی جات، قیمت نبات فله ای و بسته بندی شده چوبی را به دست آورد. 

لیست شرکت های صادرکننده نبات و آبنبات زعفرانی در ایران

لیست شرکت های صادرکننده نبات و آبنبات زعفرانی در ایرانشرکت های صادر کننده گوناگونی در ایران هستند که انواع آبنبات زعفرانی و نبات را در طعم های گوناگونی به کشورهای متفاوتی ارسال می کنند. اما اگر به دنبال این هستید که لیست کاملی از این شرکت ها را به دست آورید، بد نیست به اینترنت مراجعه نمایید. 

شما به راحتی و با وارد کردن عبارت مورد نظر خود، با سایت های گوناگونی مواجه خواهید شد که این صادر کنندگان را برای تان معرفی می کنند. از این طریق حتی می شود ارزانترین آبنبات چوبی و قیمت آبنبات روز را هم به دست آورید. 

در کل، فهرست شرکت ها کمک زیادی برای خریداران خواهد کرد؛ زیرا که آنان با این تولیدی ها و روش کارشان بیشتر آشنایی حاصل می کنند و محصولات شان را بهتر می شناسند. 

نمایندگی فروش پودر نارگیل و پسته در یزد

پودر نارگیل و پسته در یزد را می توان از نمایندگی شرکت های تولیدی و وارد کننده به دست آورد. 

برای خرید پودر نارگیل و همین طور پسته، می شود به این شعب رسمی مراجعه کرد. آن ها را کارخانه های متعدد و همچنین گروه های بازرگانی مختلفی در شهرهای گوناگونی ایجاد کرده اند و محصولات شان را به وسیله آنان عرضه می کنند. 

عمدتاً این شیرینی فروشی ها و همین طور کلوچه پزی ها هستند که از پودر نارگیل و پسته به شکل گسترده ای استفاده می نمایند. آنان برای تهیه نوع مرغوب محصول، سعی می نمایند تا به مراجع معتبر سر بزنند که یکی از این منابع، نمایندگی ها می باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آبنبات پسته ای صادراتی ایران با نازلترین قیمت

آبنبات از جمله شیرینی جات و از خانواده نبات است که با شکر و دیگر مواد طعم دهنده مانند پسته تولید می شود و دارای مدل های مختلفی بوده و در بسته بندی های شکبل وارد

دیدگاهتان را بنویسید