تولید نبات ناصری
خانه / نبات / پرده نبات / بزرگترین بازرگانی صادرات انواع پرده نبات در قم

بزرگترین بازرگانی صادرات انواع پرده نبات در قم

صادرات انواع پرده نبات به کمک شرکت های بازرگانی صورت می گیرد که در کار صادرات انواع تولیدات ایرانی از جمله نبات فعالیت دارند. نبات را در بین انواع شیرینی های سنتی ایرانی می توان یکی از بهترین نوع شیرینی های است که استفاده زیادی دارد و برای آن خواص درمانی زیادی نیز در طب سنتی ذکر شده است. نبات به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود که روش صنعتی آن در کارخانجات صنعتی با ظرفیت تولیدی متفاوت تهیه می شود و روش سنتی آن بیشتر در کارگاه های کوچک به کار گرفته می شود. اشکال متفاوتی از نبات در بازار وجود دارد که شاخه نبات معروفترین آنهاست. 

بزرگترین بازرگانی صادرات انواع پرده نبات در قم

بهترین نوع نبات در بازار ۹۸ کدام است؟

بهترین نوع نبات در بازار 98 کدام است؟کلمه نبات یک کلمه عربی است که به معنای گیاه می باشد. طبق منابع تاریخی ایرانیان و هندیان اولین قومی بودند که از نبات استفاده می کردند. ماده اولیه تهیه نبات شکر است که به حالت تبلور می رسد. شکر که از نیشکر به دست می آید در مقدار مشخص با آب جوش مخلوط شده و محلولی که به این شکل به دست می آید، حالت سیر شده دارد. 

سپس این محلول به دور نخ هایی که درون ظرف قرار داده شده است سفت شده و بلور های نبات را تشکیل می دهد. نبات شاخه ای و نبات چوبی به ویژه در سال های اخیر از انواع نباتی هستند که جزء پر مصرف ترین و بهترین نوع نبات به شمار می روند. 

شاخه نبات در ایران سمبل شادی و شادمانی است که بر سر سفره عقد قرار داده می شود و نماد شیرینی پیوند زناشویی است. در بازار هر سال از جمله بازار سال ۹۸ قیمت خرید شکر عامل تعیین کننده قیمت نبات است و هزینه تمام شده فرایند تولید شاخه نبات نیز عامل موثر بر قیمت این کالا می باشد.

فروشگاه بزرگ انواع نبات و محصولات آن در یزد

فروشگاه بزرگ انواع نبات و محصولات آن در یزداقسام مختلفی از نبات در فروشگاه های بزرگ در یزد به فروش می رسد که برخی ارقام آن از انواع نبات صادراتی به شمار می روند. از جمله اشکال متفاوت نبات عبارت است از:

نبات چوبی که بلور های نبات به دور یک چوب تشکیل می شوند و در سال های اخیر استفاده گسترده ای از آنها به ویژه در کافی شاپ ها می شود.

نبات دندانه یا نگین نبات که خرده های نبات هستند و چون اندازه کوچک دارند دارای قابلیت حل شدن بالا می باشند. مزیت استفاده از دندانه یا نگین نبات آن است که نیازی به شکستن ندارد.

نبات مخلوط به تکه نبات هایی گفته می شود که در جداره و کف پاتیل ها تشکیل شده و شکل نامنظم دارد و به همین دلیل قابلیت بسته بندی نداشته و عموما به شکل فله به فروش می رسد.

موارد ذکر شده تنها چند مورد از اشکال محصول نبات را نشان می دهد و نبات به صورت های دیگری نیز در فروشگاه ها مشاهده می شود.

قیمت پرده نبات صادراتی چقدر است؟

قیمت پرده نبات صادراتی چقدر است؟به نباتی که روی پاتیل تشکیل شده و حالت ترد و نازک دارد، نبات پرده گفته می شود. این نوع نبات از نظر کیفیت با شاخه نبات تفاوتی ندارد و تفاوت آن فقط در شکل ظاهری آن می باشد.

نبات محصولی ایرانی است که از جمله کالا های صادراتی ایران به شمار می آید و قیمت پرده نبات صادراتی از طریق پیش فاکتور یا پروفورما به اطلاع کشور های خریدار و نماینده آنها می رسد.

عموما خریداران نبات پس از مشاهده کیفیت و نوع بسته بندی بر سر قیمت با کشور صادر کننده به توافق رسیده و مقدار مورد نظر از کالا را سفارش می دهند. این مراحل اگر چه که به صورت خیلی مختصر بیان شد اما فرایند و پروسه پیچیده ای دارد که در این مقال نمی گنجد.

تولیدی پرده نبات صادراتی با استفاده از بهترین اشکال بسته بندی و شیوه های فروش این کالا را آماده ساخته و از طریق شرکت های بازرگانی و طی مراحل اداری به اقصی نقاط جهان ارسال می دارد. 

صادرات پرده نبات یزدی به عراق

صادرات پرده نبات یزدی به عراقمواد اولیه تولید نبات شکر است که از نیشکر به دست می آید. شکر که در کارخانجات تصفیه می شود ماده اصلی برای تهیه نبات است.
بهترین پرده نبات یزدی ( به نباتی که روی پاتیل تشکیل شده و حالت ترد و نازک دارد، نبات پرده گفته می شود. این نوع نبات از نظر کیفیت با شاخه نبات تفاوتی ندارد و تفاوت آن فقط در شکل ظاهری آن می باشد ) در بسته بندی های شیک آماده شده و به کشور های همسایه از جمله عراق صادر می شود. 

پرده نبات سفید و پرده نبات های زعفرانی دو نوع از نبات های تولید شده است که هر کدام میزان فروش متفاوتی دارد. علاوه بر این نبات به طعم های دیگری نیز مانند طعم دارچین، هل، زنجبیل، و نعنا نیز تولید می شود که تشکیل دهنده نبات های رنگی است. 

هر کدام از انواع نبات مشتریان خاصی دارد اما عموما پر فروش ترین نبات، نوع زعفرانی آن می باشد.

تولید کنندگان بزرگ نبات ایران چه کسانی هستند؟

تولید کنندگان بزرگ نبات ایران چه کسانی هستند؟در میان انبوه تولید کنندگان نبات در ایران، استان یزد یکی از تولید کنندگان برتر این حویه به شمار می رود و جزء بزرگ ترین تولید کنندگان نیز محسوب می شود. 

کارخانجات واقع شده در این استان دارای ظرفیت تولیدی مشخص هستند که برخی از آنها به میزان شصت تن در روز نیز تولید دارند. فرایند تولید نبات در این کارخانجات به روش استاندارد صورت گرفته و نبات تولیدی در آزمایشگاه ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. 

تولید کنندگان بزرگ در کشور با تولید انواع نبات و تغییر شکل آن و همچنین طعم دادن به آن توانسته اند تولیدات خود را با سلیقه مصرف کنندگان همگام و مطابق سازند.

مزایای مصرف نبات برای بدن

مزایای مصرف نبات برای بدننبات را اصططاحا شیرینی همه کاره می نامند. این نام به دلیل خواص موجود در نبات است که افزون بر شیرینی به آن خواص داروئی و درمانی نیز بخشیده است. از جمله خواص نبات عبارت است از:

 • مقوی، نشاط آور، ملین، مدر و ضد نفخ
 • تسکین دهنده درد های معده، اسهال و انقباض ماهیچه ها
 • درمان کم حواسی
 • درمان تنگی نفس، تپش قلب و ازبین برنده کرم های روده بزرگ
 • تسکین دهنده درد های مفصلی
 • مناسب برای افرادی که دچار تکرر ادرار می باشند.
 • مناسب برای رفع خواب آلودگی ناشی از رانندگی 
 • جلوگیری از جاری شدن آب دهان
 • بر طرف کننده سرفه

مصرف نبات در بین ایرانیان به دلیل خواص فوق عمومیت زیادی دارد و اصطلاحی که بین بزرگان با عنوان نبات داغ رایج است به دلیل خواص موجود در آن می باشد. به جز خواص درمانی مصرف نبات همراه با انواع دمنوش های گیاهی و چای عصرانه نیز سنت دیرینه ای است که در میان ایرانیان رواج بسیاری دارد.

صادرات پرده نبات بسته بندی شده درجه یک با کیفیت

صادرات پرده نبات بسته بندی شده درجه یک با کیفیتشرکت های صادرات نبات در امر فروش و صادرات پرده نبات با کیفیت و طبق لیستی که دریافت نموده اند، کار صادرات نبات را به انجام می رسانند.

نبات صادراتی با بهترین کیفیت ممکن و در بسته بندی های شیک که مشخصات نبات روی آن درج شده است به کشور های متقاضی صادر می شود. انواع نبات گیاهی با طعم های مختلف و نبات مینیاتوری از دیگر اشکال نبات است که صادرات آن به نقاط دیگر جهان صورت می گیرد.

نبات بسته بندی شده قبل از آخرین مرحله آماده سازی مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تایید کیفیت تولید انبوه آن صورت گرفته و بسته بندی تکمیل می شود. بر روی بسته های نبات اطلاعاتی نظیر:

 • شرکت تولید کننده
 • وزن محصول
 • اطلاعات تغذیه ای
 • قیمت 
 • تاریخ تولید و انقضاء

درج می شود. از آن جا که نبات نوعی محصول خوراکی است و ارتباط مستقیم با سلامت افراد دارد، بنابراین رعایت اصول بهداشتی و استاندارد های لازم می تواند میزان فروش را در بازار های خارجی افزایش دهد.

صادرات پرده نبات ایران به عراق

صادرات پرده نبات ایران به عراقطبق نظر کارشناسان و صادر کنندگان پرده نبات، از آن جا نبات محصولی اختصاصی ایران است و نظیر کالا هایی مانند پسته، زعفران و فرش ایرانی می باشد، بنابراین ایجاد گمرک اختصاصی برای صادرات آن امری ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. 

مطابق این نظرات برای ادامه روند صادرات و کسب و کار های مرتبط با صنعت تولید نبات وجود برنامه های مدون و سازمان دهی شده از ضروریات است که این فعالیت را سامان بخشیده و موجب گسترش آن شود. بنابراین وجود برنامه ریزی و کنترل و مدیریت صحیح در این زمینه می تواند نقشی تاثیر گذار بر صادرات پرده نبات به کشور های همسایه از جمله عراق ایفا نماید. 

نبات ایرانی علاوه بر عراق به کشور های دیگری نظیر:

 • ترکیه 
 • سوریه 
 • انگلستان
 • آمریکا
 • آلمان
 • روسیه

صادر می شود و این کشور ها نیز متقاضی نبات صادراتی ایران می باشند.

خرید پرده نبات کیلویی در تهران

خرید پرده نبات کیلویی در تهرانپرده نبات کیلویی در بازار تهران قابل خریداری در وزن های مختلف است. بسته به مقدار نیاز خریداران این نوع نبات آماده عرضه و فروش می باشد. خریداران عمده که خرید خود را از واسطه های فروش یا از تولید کننده نبات به طور اختصاصی انجام می دهند و کار توزیع را در شبکه سراسر کشور و فروشگاه های مختلف آن بر عهده دارند. 

بازار نبات فروشان مرکز خرید انواع نبات به شمار می رود که برخی از استان های کشور نظیر:

 • استان خراسان رضوی
 • استان اصفهان
 • استان یزد 

که جزء بزرگ ترین تولید کنندگان نبات به شمار می روند دارای تعداد بازار ها و مراکز خرید زیادی برای نبات می باشند.

برخی نیز خرید اینترنتی را بر خرید سایر روش ها ترجیح می دهند. بنابراین کسانی که قصد خرید پرده نبات را دارند می توانند به وب سایت های فروش اینترنتی و آنلاین مراجعه کرده و پس از مشاهده قیمت پودر نبات یا پرده نبات به ثبت سفارش و پر کردن فرم های مربوطه بپردازند.

علاوه بر پرده نبات، خرید نبات شاخه ای و نبات چوبی نیز از این مراکز مجازی امکان پذیر بوده و در فرم های مخصوص می توان مقدار خرید و نوع آن را مشخص کرد و در آدرسی که ثبت می شود آن را دریافت نمود. معمولا خرید های اینترنتی در فاصله زمانی کوتاه بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بنا به فاصله مبداء تا مقصد به دست خریداران می رسد. 

لیست قیمت انواع نبات صادراتی در بازار تبریز

لیست قیمت انواع نبات صادراتی در بازار تبریزنبات از خانواده قند و شکر به شمار آمده و انواع نبات تولید شده در کشور نه تنها در داخل بلکه در کشور های دیگر نیز دارای مشتریان زیادی می باشد. بخشی از تقاضای بالا برای نبات، به دلیل خواص درمانی موجود در آن می باشد که به این دلیل بسیاری از افراد مصرف نبات را به جای قند و شکر ترجیح می دهند.

در فرایند تولید و تهیه نبات، طعم دار کردن نبات امروزه باعث فروش بیشتر آن شده و سبب آن شده است که کسانی که علاقمند طعم های گیاهی هستند به خرید طعم مورد علاقه خود بپردازند. به عنوان مثال نبات زعفرانی که به نبات رنگ زرد می دهد یکی از پر طرفدار ترین انواع نبات به شمار می آید که خواص موجود در نبات به واسطه زعفران آن افزوده می شود.

در بازار تبریز که یکی از بزرگترین بازار های ایرانی است، انواعی از نبات صادراتی در معرض فروش قرار داده شده و جهت خرید عمده دریافت لیست قیمت مهمترین گام و اولین قدم برای خرید به شمار می آید.

مهمترین ویژگی نبات هایی که صادر می شوند این است که از مواد اولیه طبیعی که فقط شکر و آب هستند تشکیل شده اند و فاقد هر گونه مواد غیر مجاز مانند انواع جوهر های سفید کننده می باشند. این نبات ها در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار گرفته و پس از آن مجوز فروش و صادرات را کسب می کنند. بنابراین کیفیت مهمترین نکته ای است که در نبات هایی که فروش صادراتی دارند به چشم می خورد.

سفارش پرده نبات به صورت آنلاین

سفارش پرده نبات به صورت آنلاینفروش نبات های مخلوط و پرده نبات به صورت آنلاین و از طریق پر کردن فرم های ثبت سفارش صورت می گیرد. برای خرید آنلاین متقاضیان نیازمند جستجوی سایت های معتبر فروش برند نبات ایران در اینترنت می باشند.

پس از این و پس از مشخص کردن سایت هایی که فروشنده انواع نبات هستند می توان نوع نبات را مشخص کرد و به خرید آنلاین پرداخت. جهت سفارش آنلاین پرده نبات، کاربران سایت ها باید با یک سری اصول جستجو در اینترنت و شناسایی سایت های معتبر از سایت های نا معتبر اطلاعات کافی را داشته باشند تا بتوانند پرداختی ایمن را تجربه نمایند.

بسیاری از سایت های معتبر امروزه دارای نمادی تحت عنوان نماد اعتماد الکترونیک می باشند که نوعی نماد جهت پرداخت آنلاین می باشد. این نماد به سایت هایی اعطا می شود که فعالیت آنها مجاز شناخته شده و به صورت قانونی مشغول به فعالیت می باشند.

بدین ترتیب با پرداخت الکترونیکی هزینه خرید پرده نبات می توان آن را در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل گرفت. البته برخی وب سایت ها امکان پرداخت را در هنگام مشاهده و دریافت محصول فراهم نموده اند که این مورد نیز امروزه بسیار به کار برده شده و رایج است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احسان ناصری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158800153
شماره موبایل: 09116448007
شماره ثابت: 05138544378
شماره ثابت: 05132216901
شماره ثابت: 05132239791
پست الکترونیکی: Ehsan_nasseri@yahoo.com
پست الکترونیکی: Ehsannasseri8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین پرده نبات صادراتی ایران در سال جدید

نبات از جمله محصولات شیرین در بازار های ایرانی است که از گذشته های دور مورد توجه قرار گرفته و تا به حال نیز از آن استقبال می شود. این محصولات را می توان در گونه

دیدگاهتان را بنویسید